קורס הילינג

ריפוי נישמתי - 4 חצאי ימים ואתם מטפלים!

קורס הילינג ריפוי נישמתי ב 4 חצאי ימים בלבד - ואתם מטפלים!

קורס הילינג ריפוי נישמתי הוא קורס בינלאומי המשלב התפתחות רוחנית, ובו אתם מקבלים את המיומנות והיכולת לרפא את עצמכם, בני משפחה, חברים, מטופלים, מקרוב ומרחוק.

הטיפול

מטפל מוסמך בהילינג ריפוי נִשמתי מקבל את היכולת להיות צינור להעברת אנרגיה אלוהית לריפוי. המטפל אינו צריך לאבחן את סיבת המחלה או הסבל. האנרגיה האלוהית יודעת לאתר את שורש הבעיה, אם הוא גופני, ריגשי, מנטלי או רוחני. הטיפול מתבצע ללא מגע, מקרוב או מרחוק ואורך מספר דקות בלבד, ללא מכשירים, ללא טקסים, בכל מקום ובכל זמן. אפקטיביות הטיפול תלויה במצב המחלה או הסבל, בקארמה של המטופל, ובמידת הטוהר של המטפל. הטיפול הוא בבעיות ומחלות פיזיות, מועקות רגשיות, מנטליות, מערכות יחסים עכורות, וכל מה שמעיק על החיים.

התפתחות רוחנית

בקורס הילינג ריפוי נישמתי אתם פותחים את מסע הנשמה. המסע הנפלא שהוא היעוד שלכם בחיים אלה: לשרת את הזולת, את המשפחה, את הקהילה, לטהר את עצמנו בפיתוח מרכזי האנרגיה ובמעשים טובים, ולהרבות בלימוד חכמה רוחנית.

אתם מוזמנים לצפות בסרטונים של תלמידים המספרים על הקורס – כאן בתחתית העמוד!

מועדים ומחיר הקורס:

הקורס מתקיים ב ZOOM במשך 4 חצאי ימים: בוקר בשעות 09:00-13:00 ו 4 חצאי ימים ערב, בשעות 16:00-20:00. כל חודש מתקיימים שני מועדים אלה. מחיר הקורס 1,500 שקלים, ומי שקונה את הספר שלי "רפא את עצמך" מקבל הנחה של 200 שקלים להשתתפות בקורס. כל אחד יכול לרפא: גם אתם יכולים ליצור ניסים בריפוי.

כל אחד יכול לרפא: גם אתם יכולים ליצור ניסים בריפוי.

קורס הילינג ריפוי נִשמתי להכשרת מטפלים

הקורסים בזום מהבית קורס בוקר 09:00-13:30 קורס ערב 16:00-20:30 (אין עדין לוח זמנים).

מאפייני קורס הילינג ריפוי נִשמתי ידי דאו

​קורס רוחני, המושתת על התפיסה שקיימת נשמה, קיימת אלוהות, ומחזורי חיים קודמים.

מאפייני הקורס:

 • שילוב של לימוד, תירגול וקבלת כוח שמיים לטיפול. 
 • תפיסת מרכזי ומעגלי האנרגיה בגוף על פי הפילוסופיה הסינית העתיקה
 • הקורס הוא קורס בינלאומי בהנהגתו הרוחנית של מאסטר שאה.
 • בסיום הקורס מקבלים תעודה בינלאומית.
 • הקורס מתקיים בקבוצות קטנות בלבד.
 • בקורס לומדים ומתרגלים
 • אתם מצטרפים לקבוצת ווטסאפ של המטפלים עם אפשרות להשתתף בכל הפעילות הבינלאומית של מאסטר שאה (כנסים, וובינארים ועוד…).
קורס הילינג

קורס אינטרנטי ZOOM 

לומדים 4 חצאי ימים, בשעות בוקר 09:00-13:00, או אחר הצהריים 15:00-19:00, ועוד יום שקובעים יחד. 

מחיר הקורס 1,500 שקלים. אפשר לשלם בתשלומים.

אם יש לכם את הספר "רפא את עצמך" אתם זכאים להנחה של 200 שקלים.

כל הפרטים המלאים בקישור

נושאי הלימוד:

 • מבוא לריפוי נִשמתי: חוקים אוניברסליים, 4 העצמות מאסטר שאה, הרקע של מאסטר שאה.
 • מושגי יסוד: נשמה, קארמה, מהי מחלה, אנרגיה, השתלה והורדה אלוהית.
 • ריפוי עצמי ריפוי השלום – שיטת 4 הכוחות.
 • ידי דאו ריפוי נִשמתי: לימוד ותרגול: ריפוי מחלות פיזיות, נפשיות, מנטליות, מערכות יחסים, מצב כלכלי ועוד.
 • קבלת השתלות אלוהיות של כוח הריפוי, כוח הגנה ומטוטלת אלוהית.
 • פיתוח וחיזוק מרכזי האנרגיה על פי הרפואה הסינית.
 • פתיחת 4 ערוצי התקשור הרוחניים.
 • ריפוי באמצעות שפת הנשמה.
 • תהליך הסליחה.
 • קבלת 4 השתלות של סגולות אלוהיות ממאסטרים מרחבי העולם: אהבה, סליחה, חמלה, אור.
קורס הילינג

בוגרי אחד הקורסים

קורס הילינג

שולחן ספרי מאסטר שאה שהיה בכל חדר של קורס ריפוי נישמתי

קורס הילינג – מאז ומעולם בכל פעם כשראיתם אדם שכואב לו, פיזית, רגשית או נפשית, הרגשתם שאתם רוצים לעזור לו בכל דרך אפשרית? אם כך, אתם לא לבד.

הרבה אנשים מעוניינים בכך וחלק מאתנו גם מרגישים שזו השליחות שלהם. אם גם אתם מחפשים דרך טובה לעזור, לסייע ולהיות שם בשביל אחרים, כדאי לדעת: קורס הילינג הוא פתרון נפלא.

אם אתם מתחברים לרפואה המערבית אך מאמינים שיש לה גבולות ואם אתם מרגישים שיש אלוהות ומחזורי חיים שונים, אין ספק שבקורס כמו הילינג תוכלו לקבל את הכלים שיסדרו לכם את הכול בראש.

אחרי קורס כזה תוכלו לטפל לא רק בשכן שסובל, אלא גם בבני המשפחה שלכם, בחברים הכי טובים ואפילו בעצמכם. אדם יכול לרפא את עצמו אם הוא רק יודע את הדרך, ואין ספק שהילינג זו שיטת ריפוי שמאוד כדאי להכיר כמה שיותר מקרוב.

הנחת היסוד של ההילינג הנשמתי היא שאנחנו לא צריכים להסתכל רק על הסימפטומים של המחלה או הכאב, אלא ההפך הוא הנכון:

עלינו לחתור אל שורש ואל עומק הבעיה. בהתאם לתורת ההילינג, מחלות מסוגים שונים הן למעשה שיעור שהאדם עובד בגלל מעשים שליליים שהוא עשה בגלגולי חיים בעבר, מה שעונה ביהדות על השם המוכר "תיקון".

בפועל ההילינג מצליח לעקוף את פעילו המוח ולהגיע ישירות אל הנשמה, מה שהופך את התיקון שעל אותו אדם לעשות להרבה יותר מהיר ויעיל.

מה כולל קורס הילינג?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים על קורסים בתחום ההילינג, ברור מדוע אתם תוהים במה דברים אמורים ומה באמת כולל קורס כזה.

ראשית, כפי שכבר הזכרנו, אדם שלומד את התחום מקבל בסופו של דבר תעודת הסמכה לטפל בעצמו, באחרים ובכל הסביבה. שנית, חשוב להבין שמדובר על קורס רוחני שתפיסת העולם בו היא שיש מרכזי אנרגיה ויש לנו יכולת להשפיע עליה.

בנוסף, קורס הילינג הינו קורס בינלאומי, כך שאם חשבתם לרגע שאתם מגבילים את עצמכם לטיפול רק בתוך גבולות ישראל, דעו שזה כלל לא מדויק.

עוד נתון מעניין שצריך לדעת כאשר חושבים על קורס כזה, זו העובדה שמדובר על קורס שלמעשה מתקיים בקבוצות קטנות בלבד, כך שכל סטודנט יוכל לקבל יחס אישי ומענה לכל השאלות שיכולות להיות לו במהלך הלימודים.

הקורס מאוד ממוקד והוא כולל לא רק למידה עיונית, אלא גם תרגולים רבים. אחרי סיום הקורס אפשר, ורצוי, לקחת חלק בלימודים מתקדמים ואף באינספור מפגשים מעניינים שמתקיימים על בסיס שבועי או חודשי, שכן להיות מטפל הילינג זה אומר ללמוד תמיד.

מה לומדים בקורס בתחום ההילינג?

רגע לפני שאתם נרשמים לחוויה כמו קורס הילינג אתם רוצים לדעת מה בדיוק היא כוללת? אתם לגמרי צודקים. בפועל אנחנו רואים שבקורס הזה יש, לפני הכול, מבוא לשלושה חוקים אוניברסליים.

בנוסף, יש כאן למידה של מושגי יסוד חשובים כמו נשמה, קארמה, מי בפועל מחלה, ומהי השתלה והורדה אלוהית.

לומדים נושאים מעניינים כמו ריפוי באמצעות שפת הנשמה ואף על תהליך הסליחה כולו, שכן כל אלה ביחד הם הכוחות שמובילים לריפוי. אי אפשר לדבר על קורס הילינג בלי לדבר על ריפוי עצמי ריפוי השלום הכולל 4 כוחות שוני ועוד.

כמובן שבתקופה זו, כאשר וירוס הקורונה משתולל בכל פינה ואנחנו רוצים להגן על עצמנו, ניתן לקחת חלק גם בקורס הילינג שמתקיים מרחוק. משמעות הדברים היא שאם אתם רוצים ללמוד את התחום הזה ולהתחיל לטפל באחרים כמה שיותר מהר, דעו שזה אפשרי.

כל שעליכם לעשות הוא להירשם כמה שיותר מהר לקורס כזה, לעשות אותו מרחוק ומיד תוכלו גם אתם, כמו אחרים, להתחיל לטפל ולרפא.

המקום הטוב ביותר לקורס הילינג

כפי שבוודאי שמתם לב, יש היום לא מעט מקומות שבהם אפשר לעשות קורסים שונים בתחום ההילינג, ממש כפי שניתן ללמוד סוגים אחרים של רפואה משלימה בכל מיני בתי ספר.

עם זאת, לא בכל מקום תיהנו מכל מה שמציע לכם קורס ההילינג שמעביר דניאל קרני.

לכן, אם אתם כבר בוחרים להשקיע מהזמן ומהכסף שלכם בקורס כזה, למה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? דניאל קרני הוא בנה, וממשיך דרכה, של ההילרית הידועה מנורה צ'רני, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שדניאל חי ונושם את התחום הזה.

בנוסף, הוא קיבל את ההסמכה שלו ממאסטר שאה, והוא מוסמך לא רק לטפל בהילינג נשמתי, אלא גם להדריך וללמד את התחום המורכב הזה.

הוא מנהל את עמותת MPH להילינג ולמדיטציה באזור המרכז, ולמעשה, כבר מהמפגש הראשון שלכם עם דניאל תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון.

דניאל עוסק בתחום משנת 2010, אבל כאמור גם גדל בבית שבו אימו היתה הילרית מאמצע שנות ה 70. דניאל גם נטורופת ומטפל בשיטות נוספות, כך  שיש לו ניסיון רב מאוד, בין אם זה בטיפול ובין אם זה בהעברת קורסים שונים בתחום ההילינג. אתם מוזמנים כבר עכשיו להתקשר לדניאל  במספר  050-4830884 ותקיימו שיחה פתוחה על ההתאמה שלכם לקורס, על השאיפות שלכם ועוד. להיות הילר, לעזור לאנשים, ולהתפתח רוחנית הם כולם שליחות מופלאה.

עדויות של מספר תלמידים שעברו את הקורס

קורס הילינג
קורס‌ ‌הילינג‌ ‌ריפוי‌ ‌נישמתי‌ ‌ידי‌ ‌דאו
קורס הילינג

שאלות ותשובות

לכל מי שיש בו תשוקה לעזור לזולת, כל מי שכואב לו כשאינו יכול לעזור לאדם סובל, לילד, למבוגר, או לחיית מחמד, ולכל מי שיש בו גישה רוחנית.

פשטות, כל אחד יכול, אין צורך לקבל אחריות על איבחון ולא ללמוד לאבחן, אפשר לטפל מרחוק, ואין צורך לא בקליניקה, לא במיטת טיפולים ולא בשום מכשירים או עזרים אחרים. ו…המטפל אינו משתמש באנרגיה שלו לטיפול, אלא הופך לצינור להעברת אנרגיה אלוהית דרכו אל המטופל. היא מאבחנת ויודעת לגשת לשורש הבעיה, ולא לסימפטום.

קורס קצר מאד – 4 חצאי ימים בזום וזהו. מטפליםשילוב מאוזן בין לימוד לבין תרגול קבוצות קטנות בלבד – יחס אישי לכל תלמידה. המשך תרגול ולימוד אחרי הקורס.

ביום השלישי של הקורס, כל משתתף מקבל הורדת כוח שמיים שפותח את התלמיד כצינור להעברת אנרגיה אלוהית דרכו אל המטופל. מקבלים גם הורדת מערכת הגנה ומטוטלת אלוהית.

איך קארמה קשורה לריפוי נישמתי ? קארמה, דהיינו התנסויות ממחזורי חיים קודמים, היא זו שבעצם קובעת את מהלך החיים, לחיים טובים או למחלות וסבל. הקארמה היא ביהדות "התיקון" שבאנו לעשות בעולם הזה.

כן. מקבלים תעודה בינלאומית ממרכז הריפוי הנישמתי בטורונטו קנדה. התעודה באנגלית.

ברור שכן. מטפלים מקצועיים בתחומי הרפואה המשלימה מוסיפים את הריפוי הנישמתי ככלי עוצמתי נוסף לטיפול הרגיל שלהם, גם משפרים את אפקטיביות הריפוי וגם עוזרים למטופלים בתחומים שלא יכלו לעזור להם. לדוגמה, רפלקסולוגית יכולה לעזור באמצעות ריפוי נישמתי למערכת יחסים בעייתית של המטופל, לבעיות רגשיות ומנטליות.

כמו שיחת טלפון, כמו אינטרנט, טלוויזיה או אפילו מחשבה, אנרגיית הריפוי והורדות הכוח עוברות באלפית השניה אליכם. ממש אין חשיבות למרחק.