קורס הילינג

קורס הילינג – מאז ומעולם בכל פעם כשראיתם אדם שכואב לו, פיזית, רגשית או נפשית, הרגשתם שאתם רוצים לעזור לו בכל דרך אפשרית? אם כך, אתם לא לבד.

הרבה אנשים מעוניינים בכך וחלק מאתנו גם מרגישים שזו השליחות שלהם. אם גם אתם מחפשים דרך טובה לעזור, לסייע ולהיות שם בשביל אחרים, כדאי לדעת: קורס הילינג הוא פתרון נפלא.

אם אתם מתחברים לרפואה המערבית אך מאמינים שיש לה גבולות ואם אתם מרגישים שיש אלוהות ומחזורי חיים שונים, אין ספק שבקורס כמו הילינג תוכלו לקבל את הכלים שיסדרו לכם את הכול בראש.

אחרי קורס כזה תוכלו לטפל לא רק בשכן שסובל, אלא גם בבני המשפחה שלכם, בחברים הכי טובים ואפילו בעצמכם. אדם יכול לרפא את עצמו אם הוא רק יודע את הדרך, ואין ספק שהילינג זו שיטת ריפוי שמאוד כדאי להכיר כמה שיותר מקרוב.

הנחת היסוד של ההילינג הנשמתי היא שאנחנו לא צריכים להסתכל רק על הסימפטומים של המחלה או הכאב, אלא ההפך הוא הנכון:

עלינו לחתור אל שורש ואל עומק הבעיה. בהתאם לתורת ההילינג, מחלות מסוגים שונים הן למעשה שיעור שהאדם עובד בגלל מעשים שליליים שהוא עשה בגלגולי חיים בעבר, מה שעונה ביהדות על השם המוכר "תיקון".

בפועל ההילינג מצליח לעקוף את פעילו המוח ולהגיע ישירות אל הנשמה, מה שהופך את התיקון שעל אותו אדם לעשות להרבה יותר מהיר ויעיל.

מה כולל קורס הילינג?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים על קורסים בתחום ההילינג, ברור מדוע אתם תוהים במה דברים אמורים ומה באמת כולל קורס כזה.

ראשית, כפי שכבר הזכרנו, אדם שלומד את התחום מקבל בסופו של דבר תעודת הסמכה לטפל בעצמו, באחרים ובכל הסביבה. שנית, חשוב להבין שמדובר על קורס רוחני שתפיסת העולם בו היא שיש מרכזי אנרגיה ויש לנו יכולת להשפיע עליה.

בנוסף, קורס הילינג הינו קורס בינלאומי, כך שאם חשבתם לרגע שאתם מגבילים את עצמכם לטיפול רק בתוך גבולות ישראל, דעו שזה כלל לא מדויק.

עוד נתון מעניין שצריך לדעת כאשר חושבים על קורס כזה, זו העובדה שמדובר על קורס שלמעשה מתקיים בקבוצות קטנות בלבד, כך שכל סטודנט יוכל לקבל יחס אישי ומענה לכל השאלות שיכולות להיות לו במהלך הלימודים.

הקורס מאוד ממוקד והוא כולל לא רק למידה עיונית, אלא גם תרגולים רבים. אחרי סיום הקורס אפשר, ורצוי, לקחת חלק בלימודים מתקדמים ואף באינספור מפגשים מעניינים שמתקיימים על בסיס שבועי או חודשי, שכן להיות מטפל הילינג זה אומר ללמוד תמיד.

מה לומדים בקורס בתחום ההילינג?

רגע לפני שאתם נרשמים לחוויה כמו קורס הילינג אתם רוצים לדעת מה בדיוק היא כוללת? אתם לגמרי צודקים. בפועל אנחנו רואים שבקורס הזה יש, לפני הכול, מבוא לשלושה חוקים אוניברסליים.

בנוסף, יש כאן למידה של מושגי יסוד חשובים כמו נשמה, קארמה, מי בפועל מחלה, ומהי השתלה והורדה אלוהית.

לומדים נושאים מעניינים כמו ריפוי באמצעות שפת הנשמה ואף על תהליך הסליחה כולו, שכן כל אלה ביחד הם הכוחות שמובילים לריפוי. אי אפשר לדבר על קורס הילינג בלי לדבר על ריפוי עצמי ריפוי השלום הכולל 4 כוחות שוני ועוד.

כמובן שבתקופה זו, כאשר וירוס הקורונה משתולל בכל פינה ואנחנו רוצים להגן על עצמנו, ניתן לקחת חלק גם בקורס הילינג שמתקיים מרחוק. משמעות הדברים היא שאם אתם רוצים ללמוד את התחום הזה ולהתחיל לטפל באחרים כמה שיותר מהר, דעו שזה אפשרי.

כל שעליכם לעשות הוא להירשם כמה שיותר מהר לקורס כזה, לעשות אותו מרחוק ומיד תוכלו גם אתם, כמו אחרים, להתחיל לטפל ולרפא.

המקום הטוב ביותר לקורס הילינג

כפי שבוודאי שמתם לב, יש היום לא מעט מקומות שבהם אפשר לעשות קורסים שונים בתחום ההילינג, ממש כפי שניתן ללמוד סוגים אחרים של רפואה משלימה בכל מיני בתי ספר.

עם זאת, לא בכל מקום תיהנו מכל מה שמציע לכם קורס ההילינג שמעביר דניאל קרני.

לכן, אם אתם כבר בוחרים להשקיע מהזמן ומהכסף שלכם בקורס כזה, למה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? דניאל קרני הוא בנה, וממשיך דרכה, של ההילרית הידועה מנורה צ'רני, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שדניאל חי ונושם את התחום הזה.

בנוסף, הוא קיבל את ההסמכה שלו ממאסטר שאה, והוא מוסמך לא רק לטפל בהילינג נשמתי, אלא גם להדריך וללמד את התחום המורכב הזה.

הוא מנהל את עמותת MPH להילינג ולמדיטציה באזור המרכז, ולמעשה, כבר מהמפגש הראשון שלכם עם דניאל תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון.

הוא עוסק בתחום הזה כבר הרבה מאוד שנים כך שיש לו ניסיון רב מאוד, בין אם זה בטיפול ובין אם זה בהעברת קורסים שונים בתחום ההילינג, אז למה לחשוב פעמיים? התקשרו אליו למספר: 050-4830884 והצטרפו גם אתם לקהילת המטפלים בהילינג, כי זו שליחות מופלאה.

קורס הילינג