טיפול הילינג

טיפול הילינג ריפוי נִשמתי

טיפול הילינג ריפוי נִשמתי נעשה ללא מגע. בטיפול, טוב שהמטפל ידע לאיזו בעיה הוא מכוון, אך אנרגיית הריפוי העוברת דרכו יודעת להתכוונן אל מקור ושורש הבעיה.
טיפול הילינג יכול לארוך מטיפול קצר של  3 דקות ועד למספר טיפולים.

כל טיפול הילינג מביא לשיפור גם אם הוא אינו מורגש אצל המטופל.

מהירות ועומק הריפוי תלויים בקארמה של המטופל, בעוצמת המחלה וברמת הטוהר של המטפל.
הילינג ריפוי נשמתי בסיסי הוא ריפוי עצמי שכל אדם יכול לעשות לעצמו.

בזמן טיפול הילינג, המטופל יכול לשבת, לשכב, אין חשיבות. טיפול יכול לארוך מספר דקות או גם עד שעה.

טיפול הילינג של דניאל כולל תשאול ושיחה על כל מה שמציק מעבר לבעיה שבגללה המטופל הגיע.

טיפול הילינג כולל פתיחת מרכזי ומעגלי האנרגיה, והדרכה של המטופל לריפוי עצמי בבית.

כנטורופת, דניאל ימליץ על תזונה מתאימה למטופל, ואם יש צורך גם תוספי מזון.
במידה הצורך, אם יש מגבלות וכאבים תנועתיים 

– שרירים, ידיים, רגליים, גב, נימול, שיתוק ועוד, דניאל מטפל בשיטת נקודות טריגר
– שיטה של לחיצות קלות לשחרור. 

טיפול הילינג

מהו טיפול הילינג ריפוי נישמתי? כיצד אפשר לטפל מרחוק?

המונח הילינג אינו מונח עברי, אבל משתמשים בו כמונח ידוע לריפוי רוחני, למרות שהמשמעות המילולית של המילה היא ריפוי בכלל. אני משתמש במילה זו מסיבה פשוטה, שזו מילת מפתח שמשתמשים בה כדי לתאר ריפוי אנרגטי. למעשה הוספתי את המילה הילינג לפני המילה ריפוי רק מן הסיבה הזו. אז הילינג פירושי הבראה, ריפוי, באנרגיה, או ריפוי רוחני, שהוא גם באנרגיה. באנגלית, הילינג זה ריפוי כללי שאינו קשור לרוחניות, אבל כך זה נתפש, ולכן משתמשים בו בעברית במקום המונח ריפוי רוחני. אני מוסיף את המילה הילינג לפני המילה ריפוי, למרות שאין צורך בכך. המילים הילינג וריפוי זהים, זה באנגלית וזה בעברית. 

בכל מקרה, הילינג, או ריפוי נישמתי, הם ריפוי הגוף או האיבר או המחלה באמצעות אנרגיה העוברת מן המטפל אל המטופל, לריפוי. וכאן כבר ישנן שיטות שונות, שמות שונים, גישות שונות ועוד. במרבית שיטות ההילינג המטפל מניח יד על המקום הנדרש לטיפול אצל המטופל, בדרך כלל המטופל שוכב על מיטת טיפולים, ויתכן שהטיפול גם אורך כשעה. במהלך הטיפול האנרגיה עוברת מן היד של המטפל אל המטופל, מנקה חסימות, מטהרת ומרפאה. השיטות שונות ומגוונות, במרביתם המטפל מתחיל בתישאול, אחר כך מבצע איבחון כדי לדעת, או יותר נכון לשער, מהו מקור הבעיה, החסימה. אפשר לקשר את הטיפול גם לשיטות טיפול אלטרנטיביות אחרות כגון דיקור, טווינה, רפלקסולוגיה ועוד. מרבית שיטות הטיפול בהילינג מתמקדים באנרגיה, בחלק מן השיטות מניחים את היד על המטופל, בחלק לא, ובמרביתם מתחילים באיבחון כדי לדעת מה מקור הבעיה. התשאול שנעשה לפני הטיפול, מטרתו העיקרית הוא באמת לאבחן את מקור הבעיה, האם היא פיזית, רגשית, מנטלית או מגורם אחר כגון חברתי . מעט מאד שיטות מתייחסות לגורמים רוחניים. 

מי שקורא את העמוד ודאי שואל את עצמו אם הטיפול עוזר. התשובה פשוטה: לפעמים כן, לפעמים לא. וכשזה לא, השאלה היא כמה טיפולים ניתנו כדי להגיע למסקנה שהטיפול לא עוזר. ויש סיבות. גם טיפולים אלטרנטיביים אחרים ,וגם הרפואה הרגילה, לא תמיד יכולים לפתור את הבעיה.

בואו נראה מהו ריפוי נישמתי

הריפוי הנישמתי או כפי שאני כותב בכותרת "הילינג ריפוי נישמתי" (נישמתי מהמלה נשמה לא נשימה) מתבסס על כך שלא אדם, לכל איבר לכל תא, לכל דבר יש נשמה. גם לגופים שאינם פיזיים קיימת נשמה, כגון מותג, או מערכת יחסים. הנחת היסוד היא שכאשר ישנה מחלה כלשהיא, זוהי חסימה – חסימה יכולה להיות בגוף הפיזי, בגוף הרגשי, בגוף המנטלי או בגוף הרוחני. 

האנרגיה של הריפוי, בין אם הריפוי הוא ריפוי עצמי או ריפוי על ידי מרפא, יודעת לאתר את שורש הבעיה, את הסיבה העמוקה והשורשית לחסימה, וכמובן למחלה. בדרך כלל החסימה היא בגוף הרוחני, קרי קארמה. משהו שאנו מביאים איתנו לחיים אלה כשעור על דברים שליליים שעשינו במחזורי חיים קודמים. או אנחנו או אבותינו. אז למעשה למחלה יש תפקיד של מעין שעור שדרכו האדם לומד יותר על עצמו, ואולי גם משתנה לטובה.

הריפוי הנישמתי אם כן, מנקה את הנשמה של האיבר או המערכת או הרקמה או של המחלה עצמה, מקארמה שצברה במערכות חיים קודמות. קארמה היא הרישום של מעשים דיבורים ומחשבות שהנשמה עשתה בכל מחזורי חייה . יש קארמה חיובית וקארמה שלילית. בדרך כלל אצל כולנו הקארמה השלילית היא הגדולה יותר, אחרת לא היינו באים לחיים אלו לבצע תיקון. את התיקון עושים באמצעות מעשים טובים, שירות ללא תנאי, הענקת אהבה ללא תנאי, וגם מחלה היא סוג של הטהרות פיזית מנטלית רגשית ורוחנית. 

להילינג ריפוי נישמתי יש מספר דרגות, עוצמות. הדרגה הבסיסית היא ריפוי עצמי שנקרא "ריפוי השלום" Hello Healing מפני שאנו אומרים שלום לנשמה של האיבר או האזור אותו אנו רוצים לרפא. הטיפול נעשה באמצעות שיטת ארבעת הכוחות המתוארת כאן באתר. לחצו לקבלת העמוד

בשיטה זו מפעילים 4 כוחות על אזור המחלה – כוח הגוף, כוח התודעה, כוח השינון וכוח הנשמה. מטפל בהילינג ריפוי נישמתי שעבר הכשרה (קורס של 4 חצאי ימים בזום) כבר אינו משתמש באנרגיה שלו, אלא באנרגיה אלוהית שעוברת דרכו אל המטופל. ולא סתם אל המטופל, הילינג שעובר אל שורש הבעיה, אם היא פיזית, נפשית, מנטלית או רוחנית.

ולכן טיפול הילינג ריפוי נישמתי יכול להתבצע מרחוק. אין חשיבות למרחק, בין אם המטופל יושב מול המטפל, או בעיר אחרת מרוחקת. כשאני מטפל מרחוק אני משתדל לשתף את המטופל כך שיהיה איתי בטלפון או בווטסאפ, ואם מדובר בצד שלישי (ילדים, הורים מבוגרים, חיות מחמד) אני מבקש שם מלא (שם פרטי ושם משפחה) ואם אפשר גם תמונה.

כל השאר נעשה על ידי כוחות שמים, ואין אנו יכולים לדעת מראש את מספר הטיפול הדרוש לריפוי או לשיפור מצבו.

 

טיפול הילינג
טיפול נקודות טריגר

טיפול נקודות טריגר

שיטת טיפול אפקטיבית לריפוי כאבי תנועה ומגבלות תנועה, הרגשת נימול באצבעות, הקרנת כאב מהגב לרגליים, צואר תפוס ועוד. ריפוי כאבי גב, גב

קראו עוד »
טיפול בתזונה

טיפול בתזונה

ביקורת מאת 9 מבקרים ★★★★★ 5/5 טיפול בתזונה הוא ריפוי טבעי המורכב משני שלבים: ניקוי הגוף מרעלים וחיזוק הגוף. טיפול בתזונה –

קראו עוד »
טיפול בחיות מחמד

טיפול בחיות מחמד

הילינג ריפוי נִשמתי לכלבים ולחתולים – חיות מחמד. חיות מחמד פתוחים מאד לקבלת אנרגיות הילינג.בעלי חיים כנראה רגישים מאד לאנרגיות ובכלל זה לאנרגיה

קראו עוד »
סוגי מחלות לטיפול

סוגי מחלות לטיפול

בריפוי נִשמתי אפשר לרפא או לשפר את המצב הבריאותי של כל סבל, כל בעיה, כל מחלה. מהירות ועומק הריפוי תלויים בקארמה של המטופל, במצב

קראו עוד »