טיפול בתזונה

ביקורת מאת 9 מבקרים
5/5

טיפול בתזונה הוא ריפוי טבעי המורכב משני שלבים: ניקוי הגוף מרעלים וחיזוק הגוף.

טיפול בתזונה – ניקוי הגוף מרעלים כולל גם הוא שני שלבים:
שלב ראשון – הוא ניקוי מערכות הפינוי של הגוף, ובעיקר מערכת הלימפה, המעיים ומערכת השתן,
שלב שני – הוא הוצאת הרעלים.


לאחר מכן חיזוק הגוף כדי שיוכל לרפא את עצמו ולמנוע מחלות.
הכלים העיקריים של ריפוי טבעי הם תזונה, תוספי מזון, פעילות גופנית, אופטימיות והומור, תרגילי ריפוי עצמי, הילינג ריפוי נִשמתי.
בדרך כלל האתגר העיקרי של המטופל הוא להיות במשמעת עצמית לשינוי הרגלי אכילה.

תאי הגוף ברקמה מחוברים ביניהם על ידי המטריקס, הנוזל הבין תאי. כאן דברים קורים. מרכיבי תזונה נכנסים לתאים ופסולת יוצאת מן התאים אל המטריקס וממנה אל מערכת הלימפה.


אם האזור סתום, מזוהם, הוא יוצר מחלה, ומוביל פעמים רבות לסרטן. 
המינרלים הראשונים שלא יכולים להיכנס לתא במצב כזה הם אשלגן ומגנזיום לכן ניקוי רעלים חשוב ביותר.


העולם חולה, עצים מתים, מים מזוהמים אויר מזוהם, צריך לדאוג לעצמנו לגוף נקי. שמירת הגוף הנקי מרעלים יכול להיות פשוט, כמו שאנו מתקלחים יום יום כדי לשטוף את הגוף, כך כדאי לנו גם לעשות מידי פעם מקלחת פנימית לניקוי הגוף מבפנים. 

מחלה אינה יכולה להתקיים בגוף נקי !!!!

ריפוי טבעי עם הילינג ריפוי נישמתי

2 שלבים: ניקוי הגוף מרעלים וחיזוק הגוף

שלב ראשון – הוא ניקוי מערכות הפינוי של הגוף, ובעיקר מערכת הלימפה, המעיים ומערכת השתן.

שלב שני – הוא הוצאת הרעלים.

לאחר מכן חיזוק הגוף כדי שיוכל לרפא את עצמו ולמנוע מחלות.

הכלים לריפוי טבעי הם הילינג (ריפוי עצמי באמצעות אנרגיה פנימית), תזונה, תוספי מזון, פעילות גופנית, אופטימיות והומור, ותרגילי ריפוי עצמי. בדרך כלל האתגר העיקרי של המטופל הוא להיות במשמעת עצמית לבצע תרגילי הילינג ולעשות שינוי בהרגלי אכילה. מה להפסיק ומה להתחיל לאכול.

תאי הגוף ברקמה מחוברים ביניהם על ידי המטריקס, הנוזל הבין תאי. כאן דברים קורים. מרכיבי תזונה נכנסים לתאים ופסולת יוצאת מן התאים אל המטריקס וממנה אל מערכת הלימפה.

אם האזור סתום, מזוהם, הוא יוצר מחלה, ומוביל פעמים רבות לסרטן. המינרלים הראשונים שלא יכולים להיכנס לתא במצב כזה הם אשלגן ומגנזיום לכן ניקוי רעלים חשוב ביותר. פעולת הילינג משמעותה היא הכוונת מסרים חיוביים אל אזור המחלה.

העולם חולה, עצים מתים, מים מזוהמים אויר מזוהם, צריך לדאוג לעצמנו לגוף נקי. צריך להיות תהליך פשוט, כמו שאנו מתקלחים יום יום כדי לשטוף את חוץ הגוף, כך כדאי לנו גם לעשות מידי פעם מקלחת פנימית לניקוי הגוף מבפנים.

מחלה אינה יכולה להתקיים בגוף נקי !!!! גוף נקי מבפנים.

איך לנקות את הגוף מרעלים?

  1. ניקוי המעיים. קולון. הידרותרפיה למעיים, להשתמש בצמחי מרפא, היומיק אסיד. צריך לשמור את המעיים נקיים באופן קבוע. 90% מתרופות הורגות פלורה, יוצרות רעלים, לכן צריך באופן קבוע לנקות מרעלים. צריך לנקות את הגוף באופן קבוע כל יום מעט מעט, תה מנקה יומי. במעי הגס נמצא 60% ממערכת החיסון, לכן כשהבטן מתנפחת, זו אינדיקציה לקריסה של מערכת החיסון, המעיים נופלים. זו מגיפה. תרגיל ריפוי המעיים בספר "רפא את עצמך", בריפוי נישמתי.
  2. ניקוי מערכת השתן. כליות, נאדיות הלימפה, אספרגוס, פטרוזיליה, לשתות הרבה מים. תרגיל הילינג ריפוי נישמתי למערכת השתן.
  3. ניקוי הכבד. כורכום, סלק, ג'ינג'ר, ניקוי מהיר בכדורים, הכדורים מרוכזים יותר מאשר המזון עצמו, לשתות שמנים, פורמולה עם הרבה צמחי מרפא שממיסה אבנים בכיס מרה. לשתות שמן זית, ניקוי הכבד הוא המקום החשוב ביותר לניקוי כלל הגוף. כל ניקוי מרים את האפקטיביות ב 10-15%. היופי בניקוי שניתן לעשות זאת במקביל לכל טיפול נגד סרטן . שייק בוקר עם לימון, כוס מים, כף שמן זית, ג'ינג'ר ושום וכך להגביר כל יום את הכמות. שתייה של משקה סלק, ומשקה של ירקות ירוקים, סלק מצוין עם ירוק לניקוי הכבד,סלט גזר וסלק או מיץ קינמון. תרגיל ריפוי לכבד הילינג ריפוי נישמתי.
  4. ניקוי קשרי הלימפה. יש בגוף כ 100 קשרי לימפה. סוגי תה מומלצים: קטסגלו, שורש ברדוק אסיאק. נוזל הלימפה הוא נוזל כמו חמאה, ככל שהוא מתחמם כך הוא נע יותר. צריך לכן פעילות גופנית לחמם את הגוף מבפנים ואז הניקוי יהיה מהיר וחלק יותר, כשקשר הלימפה קשה זה סימן שהוא עובד קשה, זה טוב. ​ נשים שימו לב: אסור שחזיה תלחץ מידי, הלחץ מפריע לתפקוד של קשרי הלימפה, גם כשבחזיה יש רצועות ברזל. כדאי ללבוש חזיה רק חצי יום או להשתמש בחזיה רכה, אם לא לובשים חזיה בכלל, ואז אין שום סיכון לסרטן השד. ​ דאודורנט – חוסם את יכולת הזיעה לצאת אנו צריכים להזיע כדאי להשתמש רק במשהו טבעי. ודאי שלא רולרים או עם רכיבי אלומיניום, אלו מרעילים את הגוף וחוסמים. סדר התנועה – קודם לנקות את המעיים, אחר כך את הכבד אחרת אין דרכי פינוי של הפסולת. עייפות, כאבי ראש, סממנים של רעילות הגוף. תרגיל הילינג ריפוי נישמתי למערכת הלימפה.
  5. ניקוי פרזיטים מרכיבי הטיפול עם אכילה של זרעים של צמחי מרפא שונים, כגון: וולנט שחור, אמריקן וורם סיד, וורם ווד, קלוב, קמאלה, ברומולין. הטיפול אורך כ 6 שבועות, בגלל שזה אורך המחזור שהפרזיטים גדלים מביצה לבגרות. הטיפול יכול להתבצע במקביל לכל טיפול רפואי.
  6. אמונה ישנה חשיבות עצומה לאמונה, אמונה ביכולת להתרפא, לנצח את המחלה. בעקבות האמונה בא כוח הרצון לבצע, כוח הרצון ללכת נגד הסביבה מנסה לשכנע ללכת עם הרפואה בלבד, יכולת ההתמדה והנחישות, ומעבר לכל – לימוד! ת א ס פ ו י ד ע ! על ריפוי טבעי על אנשים שהצליחו. תקשיבו לסיפורים שלהם, תתעודדו נסו לקבל בספקנות את דברי הרופא שבפעמים רבות אין בידיו כלים אחרים מאשר לאמר לכם את האמת שלו.
  7. צחוק ומוסיקה מרפאים צריך לצחוק, צחוק משפר את מערכת החיסון תהיו חשופים להומור, תצחקו כמה שיותר. לא חשוב מה מצבכם, אל תשקעו במצבכם, תקשיבו למוסיקה שאתם אוהבים, תשירו, אלו מרפאים. הקשבה למוסיקה מרגיעה יש לה יכולות ריפוי, זה משנה איך המוח עובד, מתח הורג, מוסיקה מרפאה.

למידע מורחב על ריפוי טבעי וריפוי טבעי מסרטן www.naturalhealing.co.il​

טיפול בתזונה

להתרשמות, מידע ופרטים נוספים התקשרו אלינו לטל: