אודות

דניאל קרני

דניאל קרני הוא מאסטר בריפוי נישמתי, מטפל  ומורה מוסמך מטעם מאסטר שאה, לריפוי והדרכה של ריפוי נִשמתי.

דניאל מטפל ומלמד בישראל באותה שיטה כפי שמלמדים כמאה מורים ברחבי העולם.

דניאל הוא בנה של מנורה צ'רני שהייתה הילרית ידועה באזור סביון יהוד ובקעת אונו משנות ה 70.

מנורה נפטרה בשנת 2010 ודניאל ממשיך את דרכה.

הצגת דניאל קרני כמאסטר באתר של מאסטר שאה: https://drsha.com/teachers/danny-carney/

הילינג
הילינג

מאסטר שאה מברך את דניאל

דניאל קרני מאסטר בריפוי נישמתי בתחומים אלו:

  • מטפל בריפוי נִשמתי ידי דאו -הסמכה ספטמבר 2012.
  • מורה ומכשיר מטפלים הסמכה אפריל 2015
  • מאסטר בריפוי נישמתי הסמכה מרץ 2021
  • מטפל  באמצעות ציור קליגרפיות סיניות הסמכה במאי 2017.
  • מוסמך בתקשור.
  • מוסמך לריפוי עומק באמצעות ניתוח נישמתי. 
  • שייך לשושלת קואן ין ומטפל באנרגיות קואן ין 

מאסטר שאה Master Sha– המורה הרוחני שלי ושל עשרות אלפי תלמידי הילינג ריפוי נישמתי ברחבי העולם

ד"ר מאסטר ג'י גאנג שאה הוא מאסטר סיני שעבר בסוף שנות ה – 90 לקנדה. מגיל צעיר בלט מאסטר שאה בכישרונותיו ובסקרנות האינטלקטואלית שלו. בגיל 6 החל ללמוד טאי צ'י, בהמשך צ'י קונג, קונג פו, מנזר שאולין, איי צ'ינק, פאנג שווי ועוד. ד"ר שאה למד רפואה מערבית MD, במקביל עשה דוקטורט ברפואה סינית מסורתית TCM. שמו הלך לפניו כמדקר מוכשר ברפואה סינית, וטיפל בכ-100 אנשים ביום. היום, בשנת 2022 הוא בן 65.

בשנת 1993 פגש את המורה הרוחני שלו מאסטר גואו אשר הציג בפניו את הריפוי הנִשמתי ואת העולם הרוחני בכלל. מאסטר שאה היה תלמיד למופת, החל לתקשר עם הבורא ולקבל מסרים. בין השאר טיפל מאסטר שאה באשת שגריר קנדה בסין, ולאחר מכן טיפל בכל צוות השגרירות, וכשפנה למערב, לא היה טבעי יותר מאשר להגר לקנדה. הוא הבין שרק במערב הוא יוכל להפיץ את הריפוי הנִשמתי ואת המשימה של שירות ללא תנאי לכל העולם. הוא החל בהענקת שיעורים רוחניים וריפוי בקליפורניה, עבר לערים נוספות בארצות הברית ובקנדה, המשיך להוואי, להודו ולאוסטרליה, ובשנת 2007 הגיע לראשונה לאירופה. תחילה לגרמניה, בהמשך להולנד ולבלגיה, ומדינות אחרות נוספו עם הזמן.

בשנת 1993 פגש את המורה הרוחני שלו מאסטר גואו אשר הציג בפניו את הריפוי הנִשמתי ואת העולם הרוחני בכלל. מאסטר שאה היה תלמיד למופת, החל לתקשר עם הבורא ולקבל מסרים. בין השאר טיפל מאסטר שאה באשת שגריר קנדה בסין, ולאחר מכן טיפל בכל צוות השגרירות, וכשפנה למערב, לא היה טבעי יותר מאשר להגר לקנדה. הוא הבין שרק במערב הוא יוכל להפיץ את הריפוי הנִשמתי ואת המשימה של שירות ללא תנאי לכל העולם. הוא החל בהענקת שיעורים רוחניים וריפוי בקליפורניה, עבר לערים נוספות בארצות הברית ובקנדה, המשיך להוואי, להודו ולאוסטרליה, ובשנת 2007 הגיע לראשונה לאירופה. תחילה לגרמניה, בהמשך להולנד ולבלגיה, ומדינות אחרות נוספו עם הזמן.

מאסטר שאה התמקד בהקמת קבוצות לימוד של תלמידים ברחבי ארצות הברית ובקנדה, ועד מהרה קם ארגון בין-לאומי של תלמידים ומאסטרים הילינג ריפוי נישמתי. התפיסה מאד רוחנית, והייתי אפילו אומר שמאסטר שאה הוא האדם שמכיר היטב את כל צפונות השמים. הוא היה אורח שלי באמצעות סקייפ והעביר שיעור וברכה בקורס מטפלים הראשון שהעברתי במרכז מנורה ביהוד בחודש מאי 2015.

תפיסת העולם של הילינג ריפוי נִשמתי שמוביל מאסטר שאה מתבססת על ידע רב שמקורו הן בפילוסופיה הסינית העתיקה, קרי הרפואה הסינית המסורתית (ספר "הקיסר הצהוב" מלפני 5,000 שנה, והספר שכתב לאו טסה, "דאו דה ג'ינג") והן בתבונה ובידע מתוקשרים שמאסטר שאה מקבל באופן קבוע. את כל הידע הוא מעביר לציבור באמצעות שיעורים פרונטליים ובאמצעות הספרים הרבים שהוא מוציא לאור. מאסטר שאה פרסם עד סוף שנת 2021 למעלה מ – 27 ספרים, כולם מתוקשרים.

להזמנת ספרים ותקליטורים של מאסטר שאה לחצו על הקישור הזה

מאסטר שאה

מאסטר שאה

תחומי טיפול משלימים

  • נטורופת (תזונה ותוספי מזון).

  • מטפל בשיטת נקודות טריגר.

      (לריפוי בעיות תנועתיות – גב, צוואר, ידיים, רגליים…).

דניאל מנהל את עמותת MPH  להארה הילינג ומדיטציה שנמצא במרכז מנורה ביהוד.
מרכז מנורה משמש כמרכז לטיפולים, קורסים והדרכות ומדיטציה.  

דניאל מייצג בישראל את הארגון הבינלאומי של Master Sha, מאסטר סיני שנמצא בקנדה וארה"ב מתחילת שנות ה 90, מורה ומנהיג רוחני של עשרות אלפי תלמידים ברחבי העולם.

דניאל נמשך ללמוד אצל מאסטר שאה בזכות הניסים הרבים בריפוי נִשמתי שמאסטר שאה מבצע והמשיך בלימודים מעמיקים הודות להעצמות לפיהם פועל מאסטר שאה:

הענקת שירות ללא תנאי, הכרה בקיומה של הנשמה, הכרה בקיום האלוהות, והצורך ללמד את כל האנושות ריפוי עצמי.      

הילינג
דניאל קרני

דניאל קרני מאסטר, מטפל ומורה, הילינג ריפוי נִשמתי (בגוף ראשון)

בגיל מבוגר יחסית מצאתי את ייעודי בחיים: להיות מטפל ומורה, להעניק שירות לציבור בריפוי, בהכשרה לריפוי עצמי ובהכשרת מטפלים מקצועיים לטיפול בעצמם, בבני משפחה, בחברים ובמטופלים.

גדלתי בבית שבו אמי, מנורה צ'רני, פיתחה את יכולת ההילינג, ומאמצע שנות ה-70 החלה בטיפולי הילינג והתפתחות רוחנית. היא הקימה קבוצת מדיטציה, לימדה הילינג וארגנה כנסים בין-לאומיים בנושאים רוחניים. לאחר שירותי הצבאי, גיליתי עניין רב בתחום הרוחני וקראתי מתוך סקרנות רבה ספרים בנושאים רוחניים שהיו בספרייה הענקית שלה. בשנת 1977 הייתה לי הזכות להשתתף בקבוצת המדיטציה הראשונה שהיא הקימה. מאז ועד 2010 הייתי קרוב אליה והמשכתי פה ושם לקרוא ספרים בתחום הזה, אך לא מעבר לכך. עסקתי בתחומי המקצועי כיועץ שיווק. מנורה נפטרה באפריל 2010, ובאחד מביקוריי אצלה, בעודה שוכבת במיטתה, קיבלתי השראה או מסר, שאני צריך להמשיך את עבודתה. אני זוכר היטב את המעמד. לא שיתפתי עם איש את המסר שקיבלתי. כחודש לאחר פטירתה סגרתי את המשרד לייעוץ שיווקי בראשון לציון ועברתי למרכז המדיטציה ביהוד, שאת שמו שינינו ל"מרכז מנורה". המשכתי לעבוד כיועץ שיווק, אבל התחלתי לחפש את דרכי כמטפל. למדתי הילינג במסגרות שונות, למדתי שיטות ריפוי נוספות, למדתי ארבע שנים נטורופתיה והוסמכתי גם כמטפל בשיטת "נקודות טריגר". הבנתי שכמטפל מקצועי, מוטב שארכוש השכלה רחבה ואהיה מיומן בכמה שיטות טיפול. ואכן, לימודי הנטורופתיה הקנו לי ידע רב, פתחו בפניי עולמות חדשים ומסודרים, ויצרו אצלי קִרבה גדולה לתחום הרפואה בכלל והטיפול בפרט.

כשאמי הייתה חולה, היא קראה ספר כחול בעל כריכה רכה בשם "רפואת נשמה תודעה גוף" של ד"ר מאסטר ג'י גאנג שאה, ספר שכולו עוסק בריפוי עצמי. לאחר פטירתה לקחתי את הספר, צללתי פנימה ונסחפתי. הבנתי שמצאתי שיטת טיפול נפלאה והגיונית. הוקסמתי והתחלתי לטפל באמצעות התרגילים המוצגים בספר. לאחר כשנתיים, בשנת 2012, החלטתי לבדוק אם הסופר הסיני קיים. גיליתי להפתעתי אתר, סרטוני יוטיוב ועולם שלם של ריפוי והתפתחות רוחנית.

ביולי 2021 יצא לעולם הספר שלי "רפא את עצמך" המיועד לציבור הרחב, שם אני מספר על מאסטר שאה. מצאה חן בעיניי מאוד תפיסת עולם עמוקה העומדת בבסיס הריפוי של מאסטר שאה. בספטמבר 2012 השתתפתי בקורס ריפוי נִשמתי להכשרת מטפלים בפרנקפורט בגרמניה, ומכאן החל המסע האישי שלי, מסע הנשמה, מסע התפתחות רוחנית, המסע לשיפור מתמיד של מיומנות הריפוי האנרגטי והמודעות להענקת שירות ללא תנאי. לאחר כמה חודשים הכריז מאסטר שאה על פתיחת תוכנית הכשרה למרפאים מאסטרים שבה ישתתפו 400 מועמדים ברחבי העולם. לאחר התלבטות קצרה, הצטרפתי. מסע ההכשרה ארוך וכולל לימודי חומרים של מאסטר שאה, לימוד בעל פה של ביטויים סיניים, תרגולים, השתתפות בכנסים בין-לאומיים עם מאסטר שאה, טיפולים בשיטות שונות בתוך הריפוי הנִשמתי ועבודה אישית יום-יומית. עבורי זה מסע נהדר, ואני מודה בכל יום על העיתוי הנפלא ועל ההזדמנות שנפלה לידי.

בחודש אפריל 2015 הוסמכתי להיות מורה לריפוי נִשמתי להכשרת מטפלים בקורס שנקרא בזמנו "ידי מרפא האל". משנת 2017 שונה השם ל"ידי דאו". התקדמתי במעמד הרוחני, הוסמכתי להיות מתקשר, ובאפריל 2017 הוסמכתי להיות מרפא באמצעות ציור קליגרפיות. במארס 2018 הוסמכתי להיות חלק משושלת יוקרתית רוחנית של "גואָן יִין".

משנת 2010 אני מנהל את "מרכז מנורה", "עמותת MPH להארה ומדיטציה", לצד אבא שלי ליאון צ'רני, שהשנה, 2022 חוגג את יום הולדתו ה 92. המטרה והחזון שלי הם להכשיר מאות מטפלי ריפוי נִשמתי "ידי דאו" בישראל, כדי שיחד נוכל לשרת את הציבור, את המדינה ואת האדמה בצורה המיטבית. המטרה היא לגרום לכמה שיותר אנשים בריאוּת ושמחת חיים, שינוי דפוסי התנהגות בכיוון של הענקת שירות ללא תנאי, ואולי בזאת גם להשפיע על המדינה ועל האזור כולו להשיג אהבה, שלום ואחווה. כחלק מתוכנית להכשרת המאסטרים, זכיתי לקבל חונכת אישית נפלאה מאוסטריה, מאסטר קירסטן ארנסט, ידידת נפש, שהפכה גם להיות האם הרוחנית של קבוצת המטפלים בישראל.

במסגרת הפעילות של MPH אנו ממשיכים במסורת של מנורה ועורכים פעמיים בשבוע מפגש של קבוצת מדיטציה שמטרתה לפעול להכוונת האור, לצמצום אלימות, לחיזוק ולשמירה על מדינת ישראל, לחיזוק האדמה ולהענקת ריפוי לזקוקים לריפוי. לקראת כל מדיטציה כזו, או תוך כדי, אני מקבל מסר מתוקשר ממנורה, או ממאסטרים רוחניים אחרים, ועד היום הצטברו מאות מסרים מאז שנת 2011. המדיטציות מתקיימות פעמיים בשבוע בזום. יום ראשון 17:30 בעברית, יום חמישי 16:00 באנגלית. המדיטציה היא חצי שעה וכוללת פתיחה והכנת הגוף, תקשור שלי של מנורה, מדיטציה אישית, ועבודת הקבוצה להכוונת האור לריפוי, מניעת אלימות במדינה, לאמא אדמה ועוד.

מבורכים,

דניאל קרני

ספר רפא את עצמך