שיטת ארבעת הכוחות – תשתית התרגול עבור הילינג ריפוי נשמתי

לאדם יש ארבעה כוחות פנימיים שבהם הוא יכול לרפא את עצמו באמצעות שיגור של מסרי ריפוי חיוביים לאזור הזקוק לריפוי. כל אחד מארבעת הכוחות ייחודי ושונה במאפייני התדר והרטט האנרגטי. בריפוי נשמתי אנחנו מפעילים בו זמנית ארבעה מסרים שונים אל האיבר או אל אזור הריפוי. כל אחד מן המסרים הוא עוצמתי, וכולם יחד מעניקים כוח ריפוי עצום.

לימדתי יותר מעשרים שנה את שיטת ארבעת הכוחות: כוח הגוף, כוח התודעה, כוח הקול וכוח הנשמה. בהמשך אדריך אתכם להשתמש בשיטה בכל התרגולים של ריפוי בהילינג עצמי. כוחות אלה הם התשתית והגרעין של הילינג ריפוי נשמתי, כולל ריפוי דאו, שהוא הכוח הגבוה ביותר של ריפוי נשמתי. 

ראשית, נסביר את השיטה וכיצד היא פועלת. נסביר מדוע שיטת ארבעת הכוחות פועלת בכל הרמות של נשמה, לב, אנרגיה וחומר (שן צ'י ג'ינג) להענקת הילינג ריפוי נשמתי עוצמתי. תקבלו דוגמאות ממשיות להקלת מתח, להעלאת רמת האנרגיה ולהתפתחות רוחנית.

1. כוח הגוף

תנוחת הגוף ומיקום הידיים

תנוחת הגוף: התנוחה הטובה ביותר היא בישיבה זקופה בכיסא, בלי להישען. גב זקוף, רגליים מקבילות, מונחות על הרצפה, לשון נוגעת קלות בחך העליון.

מיקום כפות הידיים: כף יד אחת מונחת על מקור האנרגיה (בטן תחתונה), כף יד שנייה מונחת על אזור המטרה לריפוי. אין חשיבות ליד שמאל או ימין, אפשר גם להחליף תוך כדי התרגול

שילוב ידיים יִן יאנג: כשאינכם יודעים היכן למקם את הידיים, בעיקר לריפוי מחלה שאיִן לה מקום מסוים (לחץ דם, סוכרת ועוד), הניחו את הידיים בתנוחת יִן יאנג כפי שמוצג בתמונה. בפרק הבא של התרגילים מוצגים השלבים ליצירת אחיזת היִן יאנג המודגם בתמונה.

שילוב ידיים יִן יאנג

במקום שבו נמצאת היד שם מתקבלים ההתמרה והריפוי

2. כוח התודעה

שימוש בתודעה הוא סוג של דמיון יצירתי לריפוי ולהתמרה. כוח התודעה בחוכמה העתיקה היה ידוע בשם הסיני – "אי שי" שפירושו סודות המחשבה. במשפט אחד: 

במקום שבו אתם ממקדים את התודעה והמחשבה, שם מתרחשת פעולת הריפוי וההתמרה. 

כיצד למקד את המחשבה? בהילינג ריפוי נשמתי, השיטה הפשוטה היא אחת השיטות האפקטיביות ביותר: לדמיין אור. האור מרפא ומתמיר. ברוב התרגולים שישנם בספר שכתבתי "רפא את עצמך" אדריך אתכם ליישם את כוח התודעה הפשוט. זוהי דוגמה למשפט הסיני האומר "הדרך הגדולה היא הפשוטה ביותר". 

ריפוי אינו צריך להיות מסורבל. הילינג ריפוי נשמתי אינו דורש שנים של לימוד והתמחות. חשוב יותר להתמיד ולתרגל בטיפול. ריפוי נשמתי הביא תוצאות עמוקות ומהירות, ותועלות למאות ואלפי אנשים, אך אל תצפו שהריפוי יהיה חד־פעמי או אפילו חד-שבועי. אם אתם סובלים ממצב חולני אקוטי או כרוני, ייקח זמן להשיג ריפוי והתמרה ניכרים. התמידו! עשו זאת בביטחון עצמי ובאמון. אתם יכולים להפתיע גם את עצמכם. 

בתהליך הדמיון אתם מדמיינים כדור אור מוזהב בגודל של תפוז, מסתובב בבטן התחתונה. אתם יכולים לדמיין אותו מסתובב כמו תוף של מכונת כביסה. סיבוב זה יוצר אנרגיה. 

כדור אור הזהב השני מסתובב במקום שבו אנו מטפלים. בטיפולים מתקדמים אנו גם מדמיינים את צבעי הקשת, סגול או קריסטל.

מה שאתם מדמיינים זה מה שאתם מקבלים

3. כוח הקול

כוח הקול הוא השימוש במגוון קולות של ריפוי, של מסרים של אהבה ושל מנטרות מקודשות לריפוי ולהתמרה. כוח הקול בחוכמה העתיקה ידועה בסינית כ"קו מי" שפירושו סודות הפה.

ליישום כוח הקול, מעבירים מסר של ריפוי והתמרה שוב ושוב כדי להתמיר כל מסר שלילי של מידע למסר חיובי של מידע. 

משננים שוב ושוב במשך 3–5 דקות על פי התרגול. רוב המנטרות עוצמתיות כיוון שאלפי אנשים אומרים את המנטרות האלה בכל יום. את כוח הקול אפשר לסכם במשפט אחד:

אתה הופך להיות מה שאתה משנן

4. כוח הנשמה

כוח הנשמה הוא הכוח הסודי, המקודש והעוצמתי ביותר מתוך ארבעת הכוחות. בגלל הסודיות והקדושה שניתנו לו, הוא היה ידוע בהיסטוריה רק למעט מאסטרים שלא שיתפו אותו עם הכלל.

כוח הנשמה די פשוט. מדברים אל הנשמות שאנו רוצים לרפא או להתמיר ומבקשים את הריפוי עם אהבה. ניתן לקרוא לזה "ריפוי והתמרה של אמור שלום". הדיבור לנשמות משלב מרכיבים של תפילה, בקשה והכוונה. 

לכוח הנשמה יש שתי קטגוריות. אפשר לדבר לנשמות פנימיות בתוך הגוף הכוללות נשמות של מערכות, איברים, תאים, די־אן־איי, אר־אן־איי, חלקים של הגוף, מרכזי אנרגיה וחללים אחרים. ואפשר לדבר לנשמות של המחלה, של רגשות, של תודעה, של מערכות יחסים, של מצב כלכלי, של עסקים ועוד. 

ביישום של כוח הנשמה אתם יכולים לשלב דיבור לנשמות הפנימיות עם דיבור לנשמות חיצוניות. דוגמאות לנשמות חיצוניות הם האל והבורא, מלאכים, נביאים ועוד, והם קיבלו על עצמם התחייבות להעניק שירות ללא תנאי. אנו יכולים לבחור בנשמה מסוימת שתסייע לנו בריפוי, נשמה מהמשפחה ומהקרובים שלנו (אנשים חיים או מתים) או בנשמה השייכת לדמויות ידועות כמו משה רבנו, אליהו הנביא, דוד המלך, וכן בנשמות של השמש, הירח, הכוכבים, הגלקסיות, היקומים ועוד. 

הודרכתי לכלול את כוח הנשמה בפרוטוקול ייחודי. פרוטוקול זה הוא פשוט ביותר, ועם זאת הוא הדרך העוצמתית ביותר ליישום כוח הנשמה. אדגים זאת בריפוי של כאב ראש.

כוח הנשמה לריפוי כאב ראש

נשמה, לב, תודעה וגוף יקרים של הראש שלי. אני אוהב אתכם. יש לכם את הכוח לרפא את עצמכם, עשו עבודה טובה! תודה.

כוח הנשמה לריפוי כאב ראש

כוח הנשמה לריפוי סרטן השד

נשמה, לב, תודעה וגוף של השדיים שלי. נשמה, לב, תודעה וגוף של הגידול הממאיר והתאים. אני אוהב אתכם. יש לכם את הכוח לרפא את עצמכם. יש לכם את הכוח להתמיר חזרה לתאים בריאים. עשו עבודה טובה! תודה.

כוח הנשמה לריפוי מערכת יחסים

נשמה, לב, תודעה וגוף של מערכת היחסים שלי עם נעמי. נשמה, לב, תודעה וגוף של נעמי. נשמה, לב, תודעה וגוף שלי. אני אוהב אתכם. יש לכם את הכוח להתמיר את מערכת היחסים שלי עם נעמי. יש לכם את הכוח להביא אהבה, סליחה, חמלה ואור למערכת היחסים שלנו. בואו כולנו נעשה עבודה טובה יחד! תודה.

לסיכום, כוח הנשמה הוא בעצם הבקשה לריפוי או לכל פעולת תרגול בריפוי הנשמתי. הוא נקרא באנגלית אינווקיישן (Invocation). את כוח הנשמה אפשר לסכם במשפט אחד:

מה שאתה מבקש הוא מה שאתה מקבל.

קראו גם על: הילינג מרחוק

שיטת ארבעת הכוחות