קורס הילינג – מה צריך לדעת לפני שמתחילים

מדוע כדאי ללמוד להיות מטפל הילינג? האם כל אחד יכול להיות מטפל? האם באמת יש תוצאות מתהליך טיפולי שאינו פיזי ? האם זה יכול להיות? מה זה קורס הילינג? 

נפתח בתשובה המוחצת : כל מי שיש בו תשוקה לעזור לזולת יכול להיות מטפל הילינג!

ישנם אנשים מעטים שנולדו עם תכונות של ריפוי, יש להם יכולת ליצור אנרגיה חמימה בכפות הידיים ולטפל על פי מה שהם מרגישים . אבל אלו מעטים. בכל מקרה קיימת מעין תפיסה שמטפלי הילינג הם אנשים מיוחדים שנולדו עם היכולת לטפל. 

קורס הילינג, לימודי הילינג , נועדו גם להעניק לאלו שיש להם כשרון טבעי למוד מעמיק , וגם עבור אנשים "פשוטים" שלא נולדו עם כשרון ריפוי ורוצים לרפא. הרצון לרפא ולעזור הוא הסיבה העמוקה ביותר להשתתפות בקורס הילינג, ולמעשה לרצון להיות מטפל. 

איזה סוגים של קורס הילינג יש ללימודי הילינג? 

מרבית הקורסים הם קורסים ארוכים שבהם מתמקדים בשני נושאים עיקריים: איבחון וצ'אקרות. לומדים לאבחן . האיבחון חשוב כדי לדעת מה הגורם למחלה, בניגוד לצפיה במחלה, בסימפטום. אדם סובל ממשהו, נניח כאב ראש, מיגרנה, וקשה לדעת אם המקור הוא עורף, גב תחתון, כפות רגליים, אירוע רגשי כגון אובדן או פרידה, או מחלה מנטלית, או בכלל מאירוע מחיים קודמים. 

קבלת אבחון ממוקד יותר

הנושא השני בקורס הילינג הוא לימודי הילינג של 7 הצ'אקרות. לומדים את התפקיד והמאפיינים של כל צ'אקרה ובעיקר איזה מחלה משויכת לכל אחד מהם, וכך יודעים לטפל. תוך כדי קורס ההילינג גם מתאמנים כמובן אחד על השני. 

זה בבחינת הידע. אבל גם לומדים איך לפתח את יכולת הטיפול באמצעות אנרגיות היוצאות מכף היד. הטיפול נעשה תמיד באמצעות כפות הידיים. ישן שיטות בהן מניחים את כפות הידיים על המטופל, ובשיטות אחרות לא נוגעים במטופל. 

ישנם לימודי הילינג במכללות לרפואה משלימה , בדרך כלל קורס הילינג של שנה או שנתיים. וישנם גם קורסים קצרים בשיטות טיפול שונות ברחבי הארץ ממדריכים שונים , קורסים של 3 ימים, 7 ימים, חלקם מסתפקים בזה וחלקם עם חלק ראשון חלק שני, חלק שלישי. הקורסים האלו , יש בהם לימודי הילינג באופן רציני, מעמיק, ולא כל אחד יכול להשתתף בהם, בעיקר לא באלו של המכללות. 

המשותף לכל הקורסים הוא שהתלמיד לומד לפתח לאט לאט את יכולת העברת האנרגיה דרך הידיים. היכולת הזו נרכשת, ומפתחת עם הזמן, ככל שהתלמיד בקורס הילינג מתמיד יותר בתירגול. 

קורס הילינג אחד מיוחד הוא הילינג ריפוי נישמתי. הקורס הראשון הועבר על ידי מאסטר דניאל קרני במאי 2015. מה שמאד מיוחד בקורס הילינג, שבמקום לרכוש את היכול להעברת אנרגיות, התלמידים מקבלים הורדת כוח אלוהית. בתוך גופם מושתלת היכולת להעברת אנרגיה אלוהית אל המטופל. לכן הקורס קצר, 3-4 ימים בלבד. בשיטה זו של ריפוי נישמתי אין צורך באיבחון, בתפיסה שרק אלהים יכול לאבחן ממש ולקבוע את הסיבה למחלה. 

קורס הילינג ריפוי נישמתי הוא קורס רוחני, לומדים את התשתית הרוחנית, לומדים כלימודי הילינג את מרכזי האנרגיה על פי הרפואה הסינית, ומתאמנים על טיפולים. 

קורס ההילינג ריפוי נישמתי הולך ומתפתח, וצבר יותר תאוצה לאחר שדניאל קרני הוציא לשוק את ספרו "רפא את עצמך", כדי שאנשים יוכלו לרפא את עצמם ללא צורך בהשתתפות בקורס הילינג כלשהוא, וגם כדי למשוך אנשים שרוצים לטפל באחרים, ללימודי הילינג בקורס הילינג ריפוי נישמתי. 

אם נרצה להשוות בין קורסי ההילינג, לימודי הילינג השונים,  מה שחשוב בסופו של דבר הוא התוצאות. אבל לא רק תוצאות הטיפול, אלא גם קלות ונוחות הטיפול, היכולת לטפל מרחוק, כגורם חשוב מאד מאז ימי הקורונה, וכמובן היכולת של כל אשה וכל גבר ללמוד בקלות ולטפל בבני משפחתו וחברים. לא כולם צריכים להיות מטפלים מקצועיים. 

לדעתי כמטפל מזה 10 שנים, בכל משפחה או קהילה כדאי שיהיה מטפל הילינג שעבר קורס הילינג. למה הדבר דומה? בכל קהילה או סביבה יש מרפאה, יש רב, יש משרדים של קופות חולים ושאר שירותי בריאות לאזרח. מדוע שלא יהיה מישהו שעבר קורס הילינג ויכול לטפל ? אני בעד שאותו אדם יהיה במשפחה . לפחות הצלחתי "להכניס" את הספר "רפא את עצמך" למאות בתים כך שהריפוי הנישמתי מתחיל לחלחל. וככל שיותר אנשים ישתמשו בו, ויקבלו תוצאות יותר טובות, כך יותר ויותר אנשים ידרשו את הספר והנה לכם יכולת לטיפול עצמי גם בלי להשתתף בקורס הילינג. 

אני בכלל חושב, שהילינג צריך להיות משהו שכל אחד יכול, בעוד שבקורסים הארוכים וה"רציניים" משתתפים רק אנשים שזה המקצוע שלהם, כמעט לא אנשים שלומדים עבור עצמם ועבור המשפחות שלהם. 

מי יתן ונגיע למצב שבכל בית, בכל משפחה יש מטפל. קנו את הספר, בואו לקורס הילינג ריפוי נישמתי של 3 ימים ותתחילו לעזור לאנשים . 

קורס הילינג