מה זה הילינג?

הילינג הינו דרך טיפול בעזרת אנרגיות. דרך הפעלת אנרגיות עדינות, אנו יכולים לטפל בגוף הפיזי בגוף הרגשי ובגוף המנטלי ולהביא לשיפור משמעותי במצבו הגופני של המטופל ואף לריפוי מלא. הילינג יוצר גישור בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי, כאשר הוא יודע לפתוח חסימות באנרגיה בחומר ברגש או במחשבות של האדם, וכך האדם מתרפא או לפחות משפר את מצב בריאותו. המטרה היא להגיע לשמחת חיים ובריאות. אלה המטרות המשמשות את מטרת העל של הענקת שירות מלא וללא תנאי לזולת, לחברה , לקהילה ולכל אדם.

איך עובד הטיפול בהילינג אנרגטי?

לרוב טיפול באמצעות הילינג אנרגטי נעשה בשיטת הנחת ידי המטפל על הגוף המטופל. ניתן גם לטפל ללא צורך במגע כאשר מניחים ידים באוויר מעל הנקודה הרצויה לטיפול. מטפלים הילרים מנוסים יכולים לטפל על ידי הילינג אנרגטי גם בשליחת אנרגיה מרחוק ללא צורך בפגישה עם המטופל.

הילינג ריפוי נישמתי נעשה אך ורק ללא מגע מקרוב ומרחוק. מאז תחילת תקופת הקורונה, הטיפול נעשה אצל מרבית המטפלים, רק מרחוק. המצחיק הוא שתמיד צריך להסביר למטופל איך זה פועל, ואומרים לו, איך אנו מדברים בטלפון? כיצד עוברות מחשבות? באותן טכנולוגיות עוברת אנרגיית הריפוי.

אנרגיות הריפוי איתה עובדים ההילירים נמצאת בכל מקום ונגישה תמיד. באמצעות טכניקה הנלמדת במסגרת קורס הילינג ניתן לגשת למאגרי אנרגיה אלו ולעשות שימוש בהם לצורך ריפוי. דרך טכניקות ושיטות שונות לטיפול באמצעות הילינג, מתאפשרת למטפל (ההילר) הזרמת אנרגיות הריפוי דרכו אל המטופל ואל הפגמים והבעיות בגופו, וכך המטפל יכול להוביל להקלה בכאב של המטופל ולריפוי מלא או חלקי שלו. בהילינג ריפוי נישמתי אנרגיה אלוהית זורמת מן השמים דרך ידי המטפל את המטופל, ומגיעה אל מקור הבעיה של המטופל. בהילינג ריפוי נישמתי אין מונח שנקרא אנרגיה בכל מקום. יש שדה אנרגטי שנמצא סביב אלומת אנרגיית הריפוי, וגם אצל המטפל ואצל המטופל.

איך יודעים  מטפלים בהילינג אילו בעיות יש בגוף המטופל ולאן לשלוח אנרגיה?

טיפול בהילינג אנרגטי דורש מהמטפל ההילר, לדעת גם לאבחן את המטופל. האבחון יכול להיות על ידי תשאול המטופל או על ידי מעבר על התיק הרפואי של הפונה והוא כולל גם אבחון הוליסטי או אנרגטי.דוגמא לאבחון הוליסטי הינה אבחון בשיטת "מעגל האור" כל מטופל מקבל מנדלה ומתבקש לצבוע אותה לפי רצונו. על ידי אבחון הצבעים שהמטופל עשה בהם שימוש ומיקום הצבע ניתן לקבל מפה על בעיות הבריאות של המטופל. אנו אוהבים את השיטה הזו במיוחד כי היא מאפשרת לאבחן גם ילדים ואנשים שאינם רוצים לשתף פעולה בהליך האבחון.

דוגמא לאבחון אנרגטי יכול להיות אבחון באמצעות העברת יד מעל הגוף בכדי לחוש את הגוף והאנרגיות שהוא פולט, בדרך זו אנו יכולים לחוש שינויים ודלילות אנרגטית באזורים שונים בגוף וכך לדעת אילו אזורים דורשים טיפול הילינג. בהילינג ריפוי נישמתי המטפל אינו מאבחן. רק אלוהים מאבחן ומטפל. לכן השיטה כל כך פשוטה וכל אחד יכול לטפל באמצעותה.

יתרונותיו של טיפול הילינג

אנרגיות ההילינג נעימות ורכות ויחד עם זאת מאוד אפקטיביות, עוזרות להקל על הכאבים, על מחלות ועל כל התסמינים של המחלות. בניגוד לרפואה המערבית, ההילינג איננו טיפול פולשני ואינו יכול לגרום לכל נזק. הוא מטפל במקור הבעיה וגורם להקלה. במהלך טיפול ההילינג ניתן להשתמש בעזרים כגון אבנים, ריחות, כלי נגינה, קערות טיבטיות, קלפים ועוד למען הצלחת הטיפול. כל אחד מהעזרים מביא איתו אנרגיה שונה לטיפול ולריפוי ולכל אדם עזרים שונים יכולים לעזור יותר או פחות לפי האנרגיות האישיות שלו. הגוף שלנו מסוגל לרפא את עצמו אם רק נאפשר לעשות זאת. תפיסת העולם של הילינג ריפוי נישמתי: רפא את הנשמה, ריפוי הגוף יבוא בעקבותיו.

מה מרגיש המטופל במהלך טיפול הילינג אנרגטי?

בדרך כלל כל מטופל חווה טיפולי הילינג אנרגטי בצורה שונה, יחד עם זאת ישנן תופעות שחוזרות על עצמם אצל רוב המטופלים כגון:

  • עיקצוצים
  • שיינוים בטמפרטורת הגוף- חום או קור.
  • קצב דופק משתנה
  • פרץ של רגשות שיכול להתבטא בצחוק גדול או בכי.
  • רעידות קטנות בגוף.
  • תחושות מאוד נעימות שקשה להגדיר.

לטיפולי הילינג אנרגטי יש לפעמים תופעות לוואי ידועות שמופיעות לאחר הטיפול. לרוב, תופעות לוואי אלו מסתכמות בעייפות מאוד גדולה ורצון לישון או מרץ בלתי מוסבר. כל אלה תופעות רגילות שעליהם מדווחים המטופלים. בדרך כלל חוסר בתופעות לוואי אלו ו/או חוסר תחושה במהלך הטיפולים אינן מעידים על חוסר הצלחה של הטיפול.

מה מרגיש המטפל במהלך טיפול?

לרוב ההילרים מרגישים הבדלים של טמפרטורות בידיים, חום או קור. הילרים מנוסים, מסוגלים להרגיש את השתקפות הכאבים של המטופל בגופו עצמו וכך לדעת יותר טוב לאבחן ולטפל בבעיה. בריפוי נישמתי המטפל אינו מרגיש את כאבי המטופל בעיקר כשהטיפול מרחוק, חלק מרגישים חום בידיים חלק לא. בעצם הרוב לא.

הילרים צריכים לבצע הגנות בכדי שהטיפולים לא ישפיעו וירוקנו את האנרגיות שלהם, הילרים שאינם מבצעים הגנות יכולים לחוש עייפות גדולה, כאבי ראש וחוסר איזון (אנרגטי, פיזי ורגשי) לאחר טיפולים ואפילו לחוות במשך ימים את כאב המטופל.

בהילינג ריפוי נישמתי המטפל מקבל הגנה אלוהית 24/7.

האם הילינג הוא תחליף לרפואה קונבנציונלית?

הילינג אינו מהווה תחליף לרפואה קונבנציונלית. אדם עם בעיות בריאות חייב להיוועץ עם רופא ולעבוד לפי הנחיות הרופא. הילינג עוזר בתהליך הריפוי, מאיץ את קצב הריפוי ומקל על תסמיני המחלות, הכאבים וכן על תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונלים. נג גם מומלץ לעשות שימוש בהילינג אנרגטי במקביל לטיפול הרפואי במחלות קשות בכדי להקל על הכאבים ותופעות הלוואי. אך לא רק, ההילינג יכול להיות שיטת טיפול יעילה גם נגד כאבים כללים או בעיות בריאות נוספות, כמו כאב ראש, שפעת, דלקות וכו'.

האם כל אחד יכול ללמוד הילינג?

בהחלט כן, כל אחד יכול ללמוד הילינג אנרגטי. לא צריך להיוולד הילר על מנת לטפל באמצעות אנרגיות, ההילינג מבוסס על טכניקות לריפוי באמצעות אנרגיות שיש לכל אדם, ולכן כל אחד יכול ללמוד זאת.

אם אני לומד הילינג אנרגטי, האם אני יכול לטפל בעצמי ובקרובים שלי?

רוב ההילרים לומדים הילינג אנרגטי קודם כול כדי לטפל בעצמם ובקרוביהם. בנוסף מטפלים באמצעות טכניקות של הילינג ניהנים באופן קבוע מאנרגיות ההילינג, אשר זורמות דרכם בכל פעם שהם מטפלים, ולכן בכל פעם שהם מטפלים באחרים האנרגיות של ההילינג מטפלות גם בגופם.

על ידי שימוש באנרגיות ההילינג ניתן לטפל בכל דבר חי, כולל חיות המחמד וצמחים. כך שאם יש לכם כלב, חתול או צמח בבית תוכלו להתאמן ולהטיב גם איתם, תתפלאו להיווכח כי יכולות הריפוי של חיות וצמחים אדירה ומהירה במיוחד. הם בדרך כלל מגיבים מהר מאוד לטיפולים של הילינג אנרגטי.

הילינג