לימודי הילינג

לימודי הילינג – אתם מחפשים דרך טובה לעזור לאחרים? ברור לכם שאתם נמצאים כאן בשליחות אך ללמוד רפואה זה ממש לא הכיוון שלכם? אתם לא לבד.

הרבה אנשים מרגישים שהם היו רוצים להגיש עזרה, לסייע ולגרום לאחרים לחוות חיים מלאים וטובים יותר. אם גם אתם מאמינים שלא תמיד כאשר אדם סובל ממחלה מה שצריך לעשות זה להתמודד עם הסימפטומים אלא עדיף להגיע אל שורש העניין ולרפא את הנפש, הרי שלימודים בתחום ההילינג הם בדיוק בשבילכם.

לימודי הילינג למעשה מובילים אותנו אל הסיבה השורשית לכל בעיה, וזה נכון בין אם מדובר על מישהו שסובל מקושי נפשי או ממישהו שסובל ממחלות כרוניות שונות. למעשה, הנחת היסוד בלימודי ההילינג היא שכל מחלה היא סוג של שיעור. אותו שיעור ניתן לאדם בגלל מעשים שליליים שהוא עשה במחזורי החיים הקודמים, מה שבעולם עונה על השם קארמה וביהדות השם הוא תיקון.

מה שתלמדו, בין היתר, בלימודי הילינג, הוא למעשה כיצד לעקוף את פעילות הגוף והמוח להגיע ישר אל פעילות הנשמה וכך לבצע את השינוי ולזרז את התיקון המיוחל. עוד דבר מדהים בלימודי הילינג, זו העובדה שמדובר על לימודים שנעשים מרחוק, כי כל הטיפול עצמו אינו דורש מגע.

מי יוכל ללמוד לימודי הילינג?

אם חשבתם לרגע שכדי ללמוד לימודי הילינג אתם צריכים להיות אנשי מקצוע שמגיעים עם רקע רב בתחום הרפואה, טעיתם.

אם, לעומת זאת, חשבתם שאתם חייבים להגיע אחרי שכבר עשיתם אינספור קורסים שונים ברפואה משלימה, הרי שגם אז אתם לא לגמרי צודקים. חלק ממה שישפה בלימודי הילינג, זה שהם מתאימים לכולם, שכן ההנחה היא שכל אחד יכול להיות מטפל.

אתם צריכים להתחבר לנושא, להאמין בו ולהכיר את השיטה לעומק כדי להיות מסוגלים לעזור לאחרים, ואם תעשו את זה כל אלה, אין ספק שצפויה לכם הצלחה בתור מטפלים. עוד דבר מדהים בלימודי הילינג, זה שלמעשה תוכלו לא רק לטפל באחרים, אלא גם בעצמכם, ואין משהו נפלא מזה.

אתם תרגישו תוך כדי הלימודים עד כמה הכלים שאתם מקבלים יעילים ומשפיעים עליכם לטובה, אז למה לחשוב פעמיים? מדברים בלימודים הילינג, בין היתר, על תפיסת מרכזי ומעגלי האנרגיה בגוף על פי הפילוסופיה הסינית העתיקה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שזה עובד.

אם זה הצליח בסין לאורך כל כך הרבה שנים, אין שום סיבה שלא תצליחו אתם להתחבר לתחום הזה ולגלות את הקסם שבו.

שימו לב מה כוללים לימודי הילינג שאליהם אתם חושבים להירשם

כאמור, ככל שהשנים חולפות אנחנו רואים גם בישראל הקטנה התעניינות הולכת וגוברת בכל נושא ההילינג.

לכן זה לא מפתיע לגלות, כאשר מחפשים קורס ללימודי הילינג, שיש לא מעט אפשרויות שביניהן ניתן לבחור, מה שמעורר את השאלה: איפה רצוי ללמוד? ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם בנושא היא לבדוק מה כוללים אותם לימודי הילינג שאליהם אתם חושבים להירשם, כי חשוב מאוד לבחור קורס שייראה לכם מספיק מעמיק.

למשל: האם מדובר על קורס שרק לומדים בו את הדברים בצורה תיאורטית? או שאולי חלק מהעניין בלימודים שאליהם אתם נרשמים הוא גם התרגול המעשי? אל תשכחו שבסופו של דבר, כאשר תסיימו את הלימודים תרצו להתחיל לטפל באחרים, ולכן יש משמעות לשאלה האם לימודי ההילינג שאליהם תירשמו יהיה גם מספיק מעשיים.

בנוסף, חשוב לברר כמה אנשים עומדים להשתתף ביחד אתכם בקורס, כי יש משמעות ללמידה שנעשית בקבוצות קטנות. הניסיון מוכיח שכאשר לומדים תחום מיוחד כמו הילינג בקבוצה קטנה, אפשר להצליח יותר ולהרגיש סיפוק גדול יותר גם מתהליך הלמידה עצמו.

בואו להירשם ללימודי הילינג ברמה גבוהה

אתם רוצים להבטיח שתצאו מרוצים מהלימודים? מחפשים את המורה הכי טובה שיש בתחום הזה? הגיע הזמן שתכירו את דניאל קרני, בנה וממשיך דרכה של ההילרית הידועה מנורה צ'רני.

הוא מרפא ומורה מוסמך מטעם מאסטר שאה לריפוי ולהדרכה של הילינג נשמתי. בנוסף, הוא מלמד בדיוק באותה שיטה שבה מלמדים כמאה מורים אחרים ברחבי העולם את תחום ההילינג, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון ובידיים טובות.

לדניאל קרני יש הרבה מאוד ניסיון מעשי וידע, מה שאומר שכבר מהרגע הראשון אתם תראו שהקורס והלימודים מאוד מעמיקים. מעניין לראות: היום, בעידן הקורונה, אפשר ללמוד לימודי הילינג גם מרחוק. לכן, אם חששתם לרגע שההתקדמות המקצועית שלכם תיעצר בגלל המצב, הסירו דאגה מלבכם.

דניאל קרני מעביר גם קורסים אונליין כך שבכל רגע נתון תוכלו להירשם ללימודים מהסוג הזה. דניאל הוא לא רק מוסמך לטיפול בהילינג נשמתי, אלא גם בכל מה שקשור לתקשור ואף לטיפול באמצעות ציור קליגרפיות סיניות, כך שתוכלו לשאוב ממנו ידע רב בכל התחום הטיפולי.

אם אתם חולמים ללמוד הילינג כמה שיותר לעומק, למה לדת את הדברים? צרו קשר עם דניאל קרני עוד היום במספר: 050-4830884 והפכו גם אתם למטפלים מקצועיים שעוזרים לאחרים.

לימודי הילינג