טיפול בהילינג

טיפול בהילינג  – אתם מרגישים לאחרונה שהאנרגיה שלכם ירודה? לא יודעים כבר מה לעשות ולמעשה, ככל שהימים עוברים המצב רק הולך ומחמיר? האמת היא, שבין אם מדובר על בעיות פיזיות שונות, על מחלות כרוניות, על פציעות מסוגים שונים או על מערכות יחסית בעייתיות, חשוב להתמודד עם הדברים.

יש אומנם כאבים שיכולים לחלוף עם הזמן ולא פעם כאשר הולכים לרופא המשפחה הוא יכול לסייע, אך יש גם מקרים שבהם זה לא המצב.

הגעתם לדרך ללא מוצע? ניסיתם הכול אבל זה לא עובד? אם כך, כדאי שתדעו: טיפול בהילינג הוא הפתרון הנכון. פעמים רבות, ובמיוחד בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, הנטייה שלנו היא להתייחס יותר לסימפטומים ולא לרדת אל שורש העניין.

אנחנו בטוחים שאם כואב לנו הראש, אנחנו צריכים להתמודד עם הכאב עצמו ולא עם הגורמים לו. לעומת זאת, כאשר מדברים על טיפולים שונים  בתחום הילינג, הדברים נראים אחרת.

הרעיון כאן הוא לרפא את שורש הבעיה והנחת היסוד היא שכל כאב, מכל סוג שהוא, מהווה למעשה סוג של שיעור שעל האדן ללמוד ולעבור כתוצאה ממעשים שליליים שהוא עשה במחזור חיים אחר. בעולם השם המקובל לכך הוא קארמה ואילו ביהדות השם המוכר לכולנו הוא תיקון.

מדוע טיפול בהילינג זה משהו שכדאי לנסות?

בין אם כבר יצא לכם לקחת אינספור סוגים של תרופות ובין אם עברתם ניתוח כלשהו שהיה אמור לגרום לכם להרגיש טוב יותר, כדאי שתדעו: טיפול בהילינג זה משהו שלא כדאי לוותר עליו.

ראשית, אם מדברים על הילינג נשמתי, מדברים על טיפול שניתן אפילו לעשות מרחקו, כך שגם בימי הקורונה המאתגרים שכולנו מתמודדים איתם, הוא יוכל לסייע. שנית, הטיפול בהילינג נשמתי למעשה מבצע עקיפה לכל אותן פעילויות שהמוח והגוף רגילים לבצע ובכך הוא פועל ישירות על הנשמה.

האנרגיה של ההילינג מצליחה לקלף את השכבות השונות של הקארמה, מה שמוביל לכך שהתיקון יתבצע בצורה הרבה יותר מהירה, יעילה וללא כל מגע. אפילו אם אתם נמצאים רק בתחילת הדרך וסובלים מאותו כאב ממושך שבוע ולא חודשים, זה לא אומר שאתם צריכים להאריך את הסבל. אתם יכולים לפנות עוד היום לטיפול בהילינג ולראות את ההשפעות שלו כבר בקרוב.

אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים להמשיך לסבול, להיות מוטרדים או לקחת תרופות שבסופו של דבר רק חוסמות יותר ויותר את האנרגיות בגופכם. במקום זה הגיע הזמן שתנסו משהו שאולי הוא חדש עבורכם, אך האפקטיביות שלו רבה ביותר.

מי יוכל לעשות לכם טיפולי הילינג?

אחת מהבעיות עם תחום ההילינג, היא שאנשים עדיין רואים בתחום הזה מקום פרוץ.

כלומר, אנשים שלא למדו מספיק שנים, אין להם הסמכה ואין להם את הניסון והידע הדרוש מציעים טיפולי הילינג שונים לקהל הרחב.

סביר להניח שגם אתם, כמו כל אדם אחר, לא רוצים להרגיש שפניתם אל אדם שאינו מקצועי בתחום ושעלול רק לסכן אתכם ואת האנרגיות שלכם.לכן חשוב מאוד לעצור, לבדוק ולראות מה באמת ההשכלה של אותו איש מקצוע ואיזו הסמכה יש לו.

במילים אחרות: מישהו שלא יוכל להציג בפניכם את העובדה שהוא מוסמך לבצע טיפולי הילינג שונים, הוא לא אדם שתרצו להפקיד בידיו את הבריאות שלכם.

זכרו: זה לא משנה אם מדובר על הבריאות הפיזית או על הבריאות הנפשית, כי בכל מקרה, עליכם לבחור את הטוב ביותר שיש ולא להתפשר על כך.

המקום הנכון לעבור בו טיפולי הילינג שמובילים לשינוי

בחיפוש שלכם אחר מטפל הילינג מוביל הלכתם קצת לאיבוד? אתם לא יודעים על מי תוכלו לסמוך ואיך באמת תצליחו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים? עכשיו זה הזמן להכיר את דניאל קרני.

דניאל קרני מגיע לא רק עם שנים רבות של ניסיון בתחום טיפולי ההילינג, אלא הוא גם מרפא ומורה מוסמך. הוא קיבל את ההסמכה שלו מטעם מאסטר שאה, שהוא גדול המובילים בעולם בתחום ההילינג הנשמתי.

כיום דניאל, שהוא בנה של ההילרית הידועה מנורה צ'רני שנפטרה בשנת 2010, הוא למעשה מטפל ומלמד בישראל את שיטת ההילינג הנשמתי. דניאל גם מנהל את עמותת MPH לטיפולי הילינג ולמדיטציה, ולכן איתו אתם בידיים טובות.

בנוסף, אם מה שאתם באמת רוצים לנסות זה טיפול הילינג שיתאים לחיית המחמד שלכם ויצליח לרפא אותה, להחזיר לה את האנרגיה העבודה או לסייע לה בכל כאב אחר, הרי שגם אז טיפולי הילינג יוכלו להתאים.

מדהים לראות עד כמה חיות המחמד שלנו, שאינן סובלות מדעות קדומות ומחסומים מסוגים שונים, פתוחות לקבל את האנרגיות הטיפוליות.

לכן, כאשר מדברים על טיפול בהילינג, אפשר בהחלט לקחת בחשבון גם את חיית המחמד האהובה שאולי יש לה מבטח עצוב, אף יבש או כל תופעה אחרת שמעוררת דאגה.

אצל דניאל קרני אתם, וגם חיית המחמד שלכם, בידיים טובות, אז למה אתם מחכים? צרו קשר במספר: 050-4830884 ותוכלו גם אתם ליהנות מאיכות חיים ברמה הרבה יותר גבוהה.

טיפול הילינג