טיפול בהילינג

טיפול בהילינג

טיפול הילינג  – אתם מרגישים לאחרונה שהאנרגיה שלכם ירודה? לא יודעים כבר מה לעשות ולמעשה, ככל שהימים עוברים המצב רק הולך ומחמיר? האמת היא, שבין אם מדובר על בעיות פיזיות שונות, על מחלות כרוניות, על פציעות מסוגים שונים או על מערכות יחסית בעייתיות, חשוב להתמודד עם הדברים.

יש אומנם כאבים שיכולים לחלוף עם הזמן ולא פעם כאשר הולכים לרופא המשפחה הוא יכול לסייע, אך יש גם מקרים שבהם זה לא המצב.

הגעתם לדרך ללא מוצא? ניסיתם הכול אבל זה לא עובד? אם כך, כדאי שתדעו: טיפול הילינג יכול להיות הפתרון עבורכם. לכולנו יש נטייה להתייחס לסימפטומים, למה שכואב ומציק ולא לרדת אל שורש העניין.

אנחנו בטוחים שאם כואב לנו הראש, אנחנו צריכים להתמודד עם הכאב עצמו ולא עם הגורמים לו. לעומת זאת, כאשר מדברים על טיפולי הילינג ריפוי נישמתי, העקרון הוא שאנרגיית הריפוי יודעת לאתר את שורש הבעיה. הנחת היסוד היא שכל כאב, מכל סוג שהוא, מהווה למעשה סוג של שיעור שעל האדם ללמוד ולעבור כתוצאה ממעשים שליליים שהוא עשה במחזור חיים אחר. בעולם השם המקובל לכך הוא קארמה ואילו ביהדות השם המוכר לכולנו הוא תיקון.

מדוע טיפול בהילינג זה משהו שכדאי לנסות?

בין אם כבר יצא לכם לקחת אינספור סוגים של תרופות ובין אם עברתם ניתוח כלשהו שהיה אמור לגרום לכם להרגיש טוב יותר, כדאי שתדעו: טיפול הילינג ריפוי נישמתי הוא טיפול שלא כדאי לוותר עליו.

ראשית, אם מדברים על הילינג נשמתי, מדברים על טיפול שניתן מאז תחילת הקורונה, רק מרחוק.שנית, הטיפול בהילינג ריפוי נישמתי למעשה מבצע עקיפה לכל אותן פעילויות שהמוח והגוף רגילים לבצע ובכך הוא פועל ישירות על הנשמה של האיבר או המערכת, ובמילים פשוטות, הולך אל מאחורי הקלעים.

האנרגיה של הילינג ריפוי נישמתי מצליחה לקלף את השכבות השונות של הקארמה, מה שמוביל לכך שהתיקון יתבצע בצורה הרבה יותר מהירה, יעילה וללא כל מגע. אפילו אם אתם נמצאים רק בתחילת הדרך וסובלים מאותו כאב ממושך שבוע ולא חודשים, זה לא אומר שאתם צריכים להאריך את הסבל. אתם יכולים לפנות עוד היום לטיפול בהילינג ולראות את ההשפעות שלו כבר בקרוב. ולידיעה, הטיפול הוא בכל סוג של סבל:

– מחלות

– פציעות

– שיקום

-מועקות רגשיות כמו דיכאון, חרדה, עצב, כעסים

– מועקות מנטליות כגון מחלות מנטליות, מחשבות רודפות

– מערכת יחסים עכורה

– מצב כלכלי בעייתי

אם אתם סובלים, תחליט שאתם מפסיקים לסבול, ותנסו את הריפוי הנישמתי. יש לכם אפשרות לקבל טיפול מדניאל או מהתלמידות שלו, או להזמין את הספר שדניאל כתב "רפא את עצמך" שאיתו תוכלו לבצע טיפולים עצמיים.

מי יכול לטפל בכם בטיפול הילינג ריפוי נישמתי?

אחת מהבעיות עם תחום ההילינג, היא שאנשים עדיין רואים בתחום הזה מקום פרוץ.

כלומר, אנשים שלא למדו מספיק שנים, אין להם הסמכה ואין להם את הניסון והידע הדרוש מציעים טיפולי הילינג שונים לקהל הרחב.

סביר להניח שגם אתם, כמו כל אדם אחר, לא רוצים להרגיש שפניתם אל אדם שאינו מקצועי בתחום ושעלול רק לסכן אתכם ואת האנרגיות שלכם. לכן חשוב מאוד לעצור, לבדוק ולראות מהי שיטת הטיפול, ומהי ההכשרה המקצועית של המטפל.

מרבית התלמידות של דניאל עושות טיפולים לבני משפחה וחברים, ואינן מטפלות מקצועיות, כך שהן מטפלות ללא תשלום. ותמיד אפשר לקבל טיפול מדניאל.

המקום הנכון לעבור בו טיפולי הילינג שמובילים לריפוי או שיפור במצב הבריאותי ושמחת החיים

בחיפוש שלכם אחר מטפל הילינג מוביל הלכתם קצת לאיבוד? אתם לא יודעים על מי תוכלו לסמוך ואיך באמת תצליחו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים? עכשיו זה הזמן להכיר את דניאל קרני.

דניאל קרני החל לטפל בשנת 2010, ועבר קורס מטפלים בריפוי נישמתי בגרמניה, בשנת 2012. בנוסף, הוא נטורופת, ומטפל בשיטות נוספות. דניאל קיבל את תואר המאסטר במרץ 2021, לאחר כ 9 שנות לימוד הדרכה וטיפולים ואת ההסמכה להיות מורה קבל ממאסטר שאה בשנת 2015.

דניאל גדל בבית שבו אימו מנורה היתה הילרית מתחילת שנות ה 70 ותמיד היתה לו משיכה לתחום, ולתחום המסתורין, למרות שלא עסק בזה עד שמנורה נפטרה בשנת 2010.

אפשר לטפל בכל סוגי הבעיות, בילדים, בתינוקות, בקשישים, וגם בחיות מחמד.

הילינג

מהו הילינג ריפוי נישמתי

ריפוי עצמי – רגשות שליליים

ריפוי עצמי – מחלות

ריפוי עצמי – מערכת יחסים עכורה

טיפול הילינג