הילינג

הילינג – כולנו עלולים לסבול לאורך החיים מבעית שונות שיכולות להיות קשורות לגוף, לנפש או אפילו למערכות היחסים שלנו.

יכולים להיות לכך אינספור גורמים, והבעיה היא שלא תמיד פשוט לנו להירפא, למצוא את שורש הבעיה וכך לטפל בדברים. לכן, אם גם אתם מרגישים כך, כדאי שתדעו: הילינג זה יכול להיות פתרון נפלא, ובמיוחד אם מדברים על הילינג נשמתי.

הטיפולים הללו מתבצעים למעשה ללא מגע, ולכן הם מתאימים גם לעידן של ימינו, שכן ניתן לבצע אותם גם מרחוק. הנחת היסוד של טיפול הילינג הנשמתי היא שלמעשה לא משנה על איזה סוג של מחלה או קושי בריאותי מדובר, כי בכל מקרה, השורש לכך הוא שמדובר על שיעור שלמעשה אנחנו עוברים בגלל מעשים שליליים שעשינו בעבר.

בעולם קוראים לזה קארמה ואילו ביהדות השם הרשמי הוא תיקון. לכן חשוב שתבינו: זה לא משנה איזה טיפולים עברתם עד היום ומה ניסיתם לעשות כדי להרגיש יותר טוב אך ללא הצלחה. מה שכן חשוב, זה שעם הילינג הכול אפשרי.

אתם לא באמת צריכים להמשיך לסבול מהמצב שאיתו אתם מתמודדים וזה לא משנה על איזה מעשים רעים מהעבר מדובר. מה שבטוח זה שכאשר נצליח לעקוף את המוח ואת הגוף, נגיע אל שורש הדברים, נשחרר את האנרגיות וכך תוכלו למצוא מזור לכל הכאבים שמהם אתם סובלים.

איזה יתרונות מציעים טיפולי הילינג?

כאמור, האנרגיה של הילינג טיפולי נשמתי למעשה מצליחה בפועל לעקוף לא רק את הגוף ואת הפעילות שלו, אלא גם את הפעילות של המוח והיא פועל ישירות על הנשימה.

היא מצליחה לקלף את אותן שכבות קארמה שתוקעות, עוצרות ופוגעות בנו ולמעשה בצורה כזאת היא מזרזת את התיקון.

כאשר התיקון מגיע אנחנו מרגישים ריפוי וכך, למעשה, איכות החיים שלנו משתפרת בצורה מפליאה ומרגשת. הטיפול הזה, כיוון שהוא כל כך יעיל, התפשט במהירות בכל רחבי העולם, כאשר המנהיג של הוא MASTER SHA.

מדהים לראות את היעילות של הטיפול הזה ולכן ברור מדוע בכל רחבי העולם הוא זוכה להצלחה רבה ולא מעט אנשים נהנים ממנו.

חשוב לדעת שאין הרבה מורים מוסמכים בישראל שיכולים לטפל בטיפולי ההילינג הללו, כך שאם אתם חושבים לנסות זאת, כדאי שתפנו אל מי שבאמת מגיע עם ניסיון וידע רב בתחום.

למה חשוב לשים לב באיזה מטפל בוחרים?

אם תעשו חיפוש קצר אתם תראו שאומנם בתחום הספציפי של הילינג נשמתי אין הרבה מומחים בישראל שמציעים שירות וטיפולים, אך לעומת זאת, בתחום ההילינג הכללי, לא מעט אנשי מקצוע עובדים.

לכן נשאלת השאלה במי בוחרים ולמעשה, נשאלת השאלה האם כל אדם שעוסק בתחום הוא מישהו שתרצו להיות מטופלים אצלו. התשובה היא חד משמעית לא.

בפועל אנחנו יודעים שזה לא משנה על איזה סוג של טיפול הילינג אתם חושבים, כי הניסיון, המקצועיות וההסמכה הם פרמטרים שמאוד לא מומלץ לוותר עליהם.

הדבר האחרון שתרצו זה להרגיש שמישהו מנצל את התמימות שלכם או את המצב שבו אתם נמצאים. לכן חשוב מאוד לבדוק בידי מי אתם מפקידים את המשימה, אל מי אתם פונים וממי תרצו לקבל את הטיפולים הכי טובים בתחום הזה.

בנוסף, כדאי לזכור שלא פעם אפילו אם הרופאים הכי טובים שיש לא מצליחים לעזור לכם, זה לא אומר שהרפואה המשלימה לא תצליח לסייע, כי ההפך הוא הנכון.

הרופאים המערביים הרבה פעמים עובדים בהתאם לכלל, להרגלים ועושים שימוש בהרבה יותר מידי תרופות כימיות שונות.

לפעמים כל מה שהגוף שלנו צריך זה דווקא שנלמד להקשיב לו, לעקוף את הפעילות השגרתית שלו ולהצליח להגיע אל המוח ואל המערכות השונות שנמצאות בו.

לכן הילינג הינו פתרון שמועיל כל כך הרבה פעמים, אז למה שלא תנסו זאת עוד היום בעזרת אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הזה?

הכירו את דניאל קרני – מטפל ההילינג שלכם

דניאל קרני הוא מטפל ומורה מוסמך להילינג ריפוי נשמתי והוא נציג מאסטר שאה בישראל.

הוא מטפל בלא מעט אנשים בישראל ומלמד את השיטה, ממש כפי שמלמדים אותה מאה מורים אחרים ברחבי העולם כולו. הוא בנה של מנורה צ'רני, שהייתי הילרית מאוד ידועה באזור סביון בשנות ה70 וכאשר היא הלכה לעולמה, הוא החליט להמשיך את דרכה.

בנוסף, דניאל מנהל בפועל את עמותת MPH להילינג ומדיטציה, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שהוא מגיע עם הרבה מאוד ידע וניסיון. הוא אוהב את התחום שבו הוא עוסק, יודע להקשיב לכל אחד מהלקוחות שלו ולכן, גם מרחוק, הוא מצליח לעזור היכן שרבים אחרים נכשלו.

הוא מוסמך על ידי מאסטר שאה בתחומים שונים ומגוונים כמו תקשור, טיפול נשמתי, טיפול בציור קליגרפיות סיניות ועוד. מעוניינים לקבוע איתו פגישה עוד היום ולנסות את הטיפול שהוא מציע? התקשרו למספר: 050-4830884 והצטרפו גם אתם אל כל האנשים שנהנו מהעזרה המקצועית של דניאל קרני, כי חבל להמשיך לסבול לאורך שנים רבות.

ברכת הכתר קואן ין