האם יכול להיות שטיפול הילינג מרחוק משפיע?

אני מזמין אתכם לקרוא ולהתפעל כמו שאני התפעלתי. זה לא מובן מאליו שיש ניסים בריפוי נשמתי.

מאת דניאל קרני, מרפא, מורה ומאסטר לריפוי נשמתי

מה קורה כשמשקולת של 240 ק"ג נופלת על הצוואר שלך?

הילינג מרחוק

ג' הלך למכון כושר כהרגלו מספר פעמים בשבוע, ובעיקר לעסוק במקצוע החביב עליו – הרמת משקולות. ועוד איזה. במשקלים שאי אפשר להאמין. ג' בן 46, חזק, בריא ובכושר קרבי. והנה הוא מרים משקולת של 240 ק"ג (אולי דוחס, מניף, אינני יודע את השיטה המסוימת) ואבוי לנו – המשקולת משתחררת מן האחיזה ונופלת במהירות עצומה על הצוואר של ג'. ג' כמובן מאבד את ההכרה, מדריך שעמד לא רחוק נזעק אליו, בדק שהוא חי וקרא מיד לאמבולנס.

הוא הגיע לבית חולים מונשם ומורדם (נס שהוא עדין חי…), עם קרע בחוט השדרה, כל הגפיים משותקים, למעשה כל הגוף, וגם הגרון חסום. וכך היה מספר ימים, עד שאחותו מצאה אותי והתקשרה אלי ושאלה: אתה כותב באתר שבמקרי חירום אתה עושה טיפולים בחינם, זה נכון? אמרתי לה שזה נכון, היא ספרה לי את הסיפור והתחלתי לעבוד. נתתי לו טיפול הילינג ריפוי נשמתי מרחוק כל יומיים. לאחר כ 4-5 טיפולים היא דיווחה לי שהתחיל להיות שינוי. הוא יצא ממצב של תרדמה, וכעת הגרון חסום. אי אפשר להכניס לו צינורית של אוכל. עבדתי על פתיחת הגרון. 

הכניסו את הצינורית. וכל טיפול עבדתי גם על חיבור של העצבים בחוט השדרה. ממש ראיתי כאילו חוט חשמל עבה ובתוכו חוטי חשמל רבים וצבעוניים, ואני מתקן ומחבר את הקרועים. לאחר כמה זמן החל להניע קצת את הרגליים ואת הידיים. וכך הוא התקדם ממש, עד שהיא שלחת לי תמונה שלו על כסא גלגלים. הוא הצליח להתקפל ולעבור לכסא!! מדהים. (בהמשך התחלתי לגבות עבור הטיפולים). כיום אני ממשיך לטפל בו ללא תשלום, פשוט נוצר מצב שאחותו היא היחידה שאכפת לה, ואין לה יותר יכולת לשלם. אבל אני הצבתי לעצמי כמטרה להגיע למצב האופטימלי שג' יכול להגיע אליו, מבחינת הנעת גפיים, גרון חופשי ועוד. אני ממשיך. לסיכום, אינני יודע אם ההילינג ריפוי נשמתי מרחוק עשה את העבודה. אני פשוט עושה, במקביל לטיפול הרפואי ומקווה לטוב. לא לוקח שום זכויות על תוצאות. העיקר שהמטופל יתרפא. 

הנה קישור לידיעה שנכתבה בתקשורת https://www.inn.co.il/news/494226

סיפור נחמד שני – הכלב הרגזן והנשכן

הילינג מרחוק

מטופלת שלי, אחרי 3-4 טיפולים בה ובמשפחה, בקשה ממני משהו שאינו שגרתי. הם אמצו כלב, שהוכה כשהיה גור אצל בעלים ראשונים, והיה עד למריבות קולניות וצעקניות בלתי פוסקות בין בני הזוג. כך ספרה המטופלת. וכל פעם שמישהו בבית היה מרים קול וצועק הכלב היה מתנפל ונושך. את כולם. עשיתי 2 טיפולי הילינג ריפוי נשמתי מרחוק להרגעה לכלב, והנה הפלא ופלא, הכלב לא נרגע לגמרי, אבל הרבה פחות תוקפן. הנשיכות והעצבנות לא חלפו לגמרי, אבל התחלפו בנהימה. אצל האדם כעס, נקמה, ועוד רגשות כאלה שחווה הכלב נמצאות בכבד. אז גם אצלו טיפלתי בכבד, אבל גם בלב ובמוח שלו. בואו נראה אם זה יחזיק מעמד.

מונשם מורדם התעורר והגיע למחלקה פנימית

הילינג מרחוק

דודה של י' התקשרה אלי ובקשה שאטפל ב י'. מצאו אותו ללא הכרה בבית. מהון להון הגיע למחלקה מונשם ומורדם ולא היה לרופאים מה לעשות. פשוט להמתין. נתתי ל י' מספר טיפולי הילינג ריפוי נשמתי מרחוק ואז הדודה דיווחה לי שהוא הועבר לטיפול נמרץ, שמשמעו שעכשיו כבר יכולים לטפל בו. לאחר מספר ימים פתח את העיניים ועבר למחלקה פנימית. הפסקתי את הטיפול, לצערי, ואינני יודע מה מצבו. נראה אם הדודה תרצה שאמשיך. העיקר שיש תוצאה. שוב, לא חשוב אם זה מהטיפול או לא. יש תוצאה טובה של הריפוי הגופני.

א. בת 27 מסוגרת, לא יוצאת מן החדר, בקיצור, בדיכאון.

הילינג מרחוק

אמא של א. יצרה איתי קשר וספרה לי מה עובר על הבת שלה, א', ובקשה ממני לנסות להחזיר לה את שמחת החיים, ע"י טיפול הילינג ריפוי נשמתי מרחוק. היא אמרה לי מראש שא' לא תסכים לשוחח איתי או להיות מטופלת. אז התחלתי לטפל בה פעמיים בשבוע. מה שאני צריך במקרים כאלה זה רק שם פרטי ושם משפחה (משום מה אנשים נוטים לתת שם פרטי ושם האמא, כמו ביהדות. אנחנו עובדים עם שם המשפחה בגלל שלשושלת המשפחתית יש קארמה שעוברת גם לילדים או לדורות הבאים).

 בכל אופן, ב 2-3 טיפולים ראשונים של הילינג ריפוי נשמתי מרחוק לא היה שינוי, ואז לאט לאט היא התחילה להפתח. שוחחה עם אמא בטלפון התחילה לצאת. ואז האמא שואלת אותי אם אני יכול לסדר לה בן זוג. אמרתי לה שאנסה. יש לי תרגיל מיוחד שנקרא תרגיל הספירלה, והוא מוצג בספר שלי "רפא את עצמך". ותוך לא יותר משבועיים שלושה מספרת לי האמא שהבת שלה אכן פגש מישהו, ועדין היא לא ידעה מה טיב היחסים. 

היחסים הלכו והתחזקו, והיום היא מאושרת, והם זוג אוהבים לכל דבר וענין. שוב, אינני יודע כמה מההתאוששות הם ההילינג ריפוי נשמתי מרחוק שעשיתי, או גורמים אחרים. אני עושה, מטפל, מקווה לתוצאה. והתוצאות הגיעו. איזה סיפוק, איזה יופי. סיימתי את הטיפול.

קראו גם על: הילינג מרחוק

הילינג מרחוק