האם אי פעם חשבתם או דמיינתם את עצמכם מצילים ועוזרים למישהו?

האם אי פעם דמיינתם שאתם מטפלים? אני מתכוון לא לאלו מכם שנמצאים בעולם הטיפול שהוא עולם רחב מאד, אלא אלה מכם העוסקים במקצועות שונים, או הנמצאים בפנסיה: ושוב…. האם אי פעם חשבתם או דמיינתם את עצמכם מצילים ועוזרים למישהו ? 

אני מבטיח לכם שגם אתם יכולים. ועוד לקבל סיפוק שלא היה לכם בחיים! הילינג ריפוי נשמתי הוא כנראה בדיוק עבורכם. איך אני יודע?

דניאל קרנימאת דניאל קרני כותב הספר "רפא את עצמך" האמת היא שהיכולת לטפל באנרגיה, טיפול הילינג ריפוי נשמתי, נמצאת בכולנו. הרי מה זה בעצם ריפוי אנרגטי? החלק הראשון הוא שזוהי היכולת להעביר אנרגיה למישהו אחר. והחלק השני הוא שאנרגיה זו תהיה אנרגיה חיובית של ריפוי. אם אינכם יודעים, הרי בגלל שיש כל כך הרבה שליליות בתוך הגוף, כל אנרגיה חיובית שיש בה אהבה, רצון טוב והודיה, מעניקים לסביבה שבה הם נמצאים סביבה אנרגטית של ריפוי. את האנרגיה אפשר להפעיל על עצמי כאנרגיה פנימית המשתמשת בארבע סוגי אנרגיות, והשיטה נקראת שיטת 4 הכוחות. אז לפני שנתמקד באיך שכל אחד מכם יכול לטפל באחרים, נתמקד בקצרה באיך אתם יכולים לטפל בעצמכם. כן , גם כאן, כל אחד יכול.

שיטת 4 הכוחות לריפוי עצמי – הילינג ריפוי נשמתי 

  1. כוח הגוף: אתם יושבים בכסא נוח, רגליים מקבילות מונחות על הרצפה, גב זקוף. כף יד אחת מתחת לטבור על הבטן התחתונה וכף יד שניה במקום שאתם רוצים לטפל 
  2. כוח התודעה: אתם מתחילים בדמיון של כדור אור מוזהב בגודל של תפוז מסתובב בבטן התחתונה ומקרין אנרגיה לכל הגוף. ממשיכים בכדור אור מוזהב קטן שמסתובב באיזור שאתם מרפאים, ומנקה חסימות. ממה כמו איי רוטבו שמסתובב בחדר ומנקה אבק. 
  3. כוח הנשמה: אתם מבקשים מן האיבר לרפא את עצמו. נניח כתף: אתם אומרים כך:
    נשמה תודעה גוף של הכתף היקרה שלי. אני אוהב אותך.
    יש לך את הכוח לרפא את עצמך. עשה עבודה טובה. תודה 
  4. כוח הקול: במשך 3-5 דקות אתם משננים תהליך ותוצאה:
    הכתף מתרפאת הכתף בריאה. הכתף מתרפאת, הכתף בריאה…..

וכך אתם עושים לכל איבר או בעיה שיש לכם. אם אתם רוצים להפטר מרגש שלילי כגון כעס, פחד, חרדה, דאגה, עצב ועוד, תתמקדו בלב. 

ועכשיו נוכל לעבור אל הילינג ריפוי נשמתי עבור אחרים. איזה כיף. איזה סיפוק אנו מקבלים כשאנו מטפלים במישהו ואז שומעים ממנו איך הכאב נעלם, או ירד בעוצמה, או הגידול קטן, ציסטה נעלמה, כאב ראש נעלם , מה שהיה בחרדה הופך לשמח ועוד ועוד.

קורס ידי דאו 

קורס ידי דאוהטיפול באחר בהילינג ריפוי נשמתי מתאפשר אחרי שאתם עוברים קורס הילינג ריפוי נשמתי. מה קורה בקורס?
לכל אחד מאיתנו יש מעין צינור אלוהי בתוכו, שבפוטנציאל הוא להפתח ולהעביר אנרגיה אלוהית מן השמים דרכי אל המטופל. אני משמש כמו שנאי. רק עם הוכשרתי אני יכול לקבל את היכולת. אבל היכולת קיימת אצל כל אחד. צריך רק את המפתח המתאים שיפתח את הדלת, כדוגמה.
בקורס הילינג ריפוי נשמתי אתם מקבלים מה שנקרא "הורדה" אלוהית, שהיא פקודה אלוהית שניתנת על ידי מאסטר שהוסמך על ידי מאסטר שאה, והפקודה הזו יורדת בהנפת יד של המאסטר תוך כדי תקשור עמוק, והוא אומר או צועק Transmission שפירושו המלא הוא תמסורת, או פשוט העברה, הורדה.

ואז האור המוזהב יורד בבת אחת משמים דרך הראש וכל הגוף, ונשאר בסוף מתחת לטבור בבטן התחתונה, שם נמצא מרכז האנרגיה, התשתית האנרגטית של הגוף. (הגוף האנרגטי, לא הגוף הביולוגי).
ומרגע זה, יש לכם את הצינור. התפקיד שלכם מעתה והלאה הוא להתאמן בתרגילים שאתם לומדים בקורס הילינג ריפוי נשמתי כדי לנקות את הצינור ולהרחיב אותו. הצינור היה קיים אבל סגור מאד. אלה מביניכם שהיו בחיים קודמים מנהיגים או מדריכים רוחניים, יתכן והצינור שלכם אז היה פתוח. אבל בחיים אלו צריך לפתוח אותו מחדש. אנו נולדים איתו אבל הוא סגור. 

רק להשלמה אחר כך אתם מקבלים עוד 2 הורדות אלוהיות מן המאסטר: ההורדה האלוהית השניה היא חבילת הגנה, כדי שתהיו מוגנים כדי לא חלילה לחטוף את המחלות של המטופלים (זה ממש קורה בכל סוגי הטיפול וגם ברפואה הרגילה, שבה המטפל חוטף את המחלה של המטופל, וזה עלול להיות מסוכן מאד ואף להגיע לסיום החיים). ועוד הגנות.
ההורדה האלוהית השלישית היא מטוטלת אלוהית כמו מטוטלת רגילה שאתם אולי מכירים, שהוא כלי עבודה כדי לקבל תשובות "כן" ו"לא" על כל שאלה שיש לנו. נניח שבא מטופל עם 3 בעיות. איך תדעו במה לטפל ראשון כבעיה מרכזית, במה שני ובמה שלישי? אפשר סתם לבחור סדר, ברור, אבל עדיף לשאול את המטוטלת ואז אתם מקבלים תשובות משמים על השאלה. נחמד, לא? 

כמובן שצריך לטפל כמה שיותר. אם אתם לא בענין בכלל ובאתם להשתתף בקורס הילינג ריפוי נשמתי בשביל הסקרנות או הידע הרוחני, אז רק תזכרו שיש לכם בידיים כל הזמן את כלי ההילינג ריפוי נשמתי, ואפילו תשכחו ממנו. ואז מה קורה? חלילה קורה למישהו במשפחה משהו לא נעים, פציעה, פגיעה רגשית קשה ואז אתם נזכרים שיש לכם כלי שלא השתמשתם בו. או פותחים את חוברת הקורס כדי להזכר או מתקשרים אלי לעזרה. אבל, מי מכם שרוצה לעזור, כדאי שכל יום יעשה לפחות טיפול אחד, והשימוש בידיים לטיפול נקרא "ידי דאו". בעצם הקורס כולו, והשיטה כולה נקראת ידי דאו, כאשר דאו בתפיסת הריפוי הנשמתי הוא הבורא. הישות האלוהית הגבוהה ביותר, והוא המקור לאנרגיית הריפוי שלנו. איזו עוצמה. קשה לנו לדמיין. 

אז אתם יכולים להיות אדם ככל אדם, נניח שאתם משתתפים באיזה אירוע, משפחתי, או בעבודה, ופתאום חלילה מישהו לא מרגיש טוב. עד שיביאו רופא, או אמבולנס, אתם יכולים לגשת אליו ולתת לו במקום ובמיידי ידי דאו. מה יכול להיות?? אם הוא מדבר ובהכרה, תישאלו אותו כך: "אפשר לתת לך קצת אנרגיה"? אף אחד לא יסרב במצב כזה. ואם הוא חלילה הוא חסר הכרה, פשוט תתנו. ואם אין לכם גישה ויש הרבה אנשים ואתם צריכים להיות רחוקים, תנו לו טיפול ידי דאו מרחוק. זה לא צחוק. כבר קרו מקרים שאנשים במצבים כאלה קמו והתאוששו מטיפול בידי דאו, עוד לפני שהגיעו צוותים רפואיים .
כעת ההחלטה שלכם. אני מחפש כל אחד שיש בו התשוקה לעזור לאחר. זה בעצם התנאי להשתתף בקורס. כל הפרטים כאן בקישור

ריפוי נשמתי