גלגולים ומחלות נשמה (מאסטר שאה) על פי תפיסה רוחנית של הילינג ריפוי נישמתי

אני מאמין בגלגולים בגלל שמורים ומנהיגים רוחניים רבים מלמדים נושא זה ובעיקר בגלל מה שלמדתי, שמעתי וראיתי דרך הערוצים הרוחניים שלי. היכולת לגשת למידע מסבירה באופן מלא את הסיבה למחלה ומאפשרת להבין מדוע שיטת ריפוי נישמתי מסוימת עובדת ומדוע היא חשובה. תפיסות רוחניות רבות מאמינות בגלגול נשמות, ואחרים אינם מאמינים בגלגול נשמות. אני מכבד את כולם. אם אינכם מאמינים בגלגול נשמות, בבקשה התעלמו מלימוד זה וגם מכל מה שאינו מסתדר עם האמונה שלכם. אני מכבד כל מערכת אמונות ואת כל הדתות. תודה על שאתם מאפשרים לי לשתף אתכם בשיעורים שלי. גם אם יש לנו מחלוקות במערכות האמונה, אתם עדין יכולים ליישם את שיטות הטיוב והתרגילים בספר זה. עדין תקבלו את התועלות עד כדי קבלת תוצאות מרגשות, משמעותיות, מהירות ואפילו ניסיות (יצירת ניסים בריפוי). 

חיי הנשמה ומסע הנשמה הם נצחיים. כשאדם נפטר, הנשמה עוזבת את הגוף ועולה לשמיים. הנשמה ממשיכה את מסעה שם, מתחברת מחדש עם אבותיה ואהוביה, לומדת ממורים רוחניים בשמיים, מתַקשרת, עושה מדיטציה ומשרתת. הנשמה אפילו מקבלת הערכה מן האל וממנהיגים של ה"אקשיק רקורדס" וממשיכה לקבל לוח זמנים לחזרתה לגוף ותוכנית עם משימות לחיים הבאים. הנשמה יכולה להישאר בשמיים לתקופה קצרה של שבועות אחדים ועד לתקופה של כמה דורות עד שהיא חוזרת לגוף.      

המפתח לריפוי ממחלה היא הנשמה הנושאת מידע חיובי ושלילי, לא רק ממחזור חיים מסוים אלא מכל מחזורי החיים שלה. כמעט כל שמונה מיליארד האנשים בעולם חוו מאות מחזורי חיים קודמים מאז תחילת האנושות. ישנם אנשים שעברו אלפי מחזורי חיים קודמים. חלק מהנשמות נחשבות נשמות עתיקות מאוד. 

מחלה נישמתית בהילינג ריפוי נישמתי היא מידע שלילי מצטבר מכל מחזורי החיים 

מידע ומסר הם מונחים ברורים, אך מידע ומסר הם גם בשימוש המדע הכולל מדע המידע, פיזיקה ומדע הדאו שנוצר על ידי ד"ר רוליִן שו, פיזיקאית קוונטום ומומחית בתאוריית החוטים שעובדת איתי. במונחים רוחניים, ישנן מערכות אמונה המכירות בכך שמידע או מסר הם בעצם קארמה. לכן קארמה חיובית היא שם למידע או למסר חיובי, וקארמה שלילית היא שם אחר למידע ולמסר שלילי.  

הסיבה השורשית לכל מחלה וסבל הוא קארמה שלילית 

חוב קארמטי 

חוב קארמטי נוצר בין שני אנשים כאשר האחד פוגע משני בדרך כלשהיא, מה שבדרך כלל מוביל למערכת יחסים גרועה. בעיה פתוחה ולא פתורה זו נקראת חוב קארמטי, בדרך כלל בינך לבין אדם אחר או עם אנשים שנפטרו. פעמים רבות חוב קארמתי הוא הגורם למחלה, אומללות וכאב רגשי. 

במקרא יש משפט ידוע שמבטא את הדרך העתיקה לסגירת חובות קארמטים, באמצעות נקמה. עין תחת עין שן תחת שן. אנו מבינים היום את ההגיון של אותם זמנים. אם אדם "א" פגע באדם "ב", כעת אין ביניהם איזון. "א" במצב על עליונות ל"ב". לכן המקרא באמצעות חוק הנקמה, בעצם מחזיר את האיזון בין אותם אנשים. ניתן לאמר "אתה פוגע בי, אני אפגע בך. כעת אנו שווים".

הדרך הרוחנית לסגירת חובות קארמטיים ולהשגת איזון בריפוי נישמתי היא באמצעות תהליך הסליחה. אנו סולחים ומבקשים סליחה מן הנשמה של האדם שמערכת היחסים בינינו לבינו עכורה ללא קשר לנסיבות. זהו כלי עוצמתי ביותר לריפוי עצמי אשר מוצג בפירוט בהמשך.  

קארמה פסיבית 

זו קארמה שאנו מקבלים בעקבות חשיפה חושית. אנו רואים דברים, שומעים, מרגישים, אפילו טועמים. אם לדוגמה צפיתם בקטע אלים בסרט, קטע שעושה לכם רע, אתם מקבלים קארמה שלילית. הפסיקו לצפות ותבקשו סליחה מעצמכם על כך שראיתם. כך גם בשמיעה ונגיעה ועוד. תנהגו כך גם בכל חשיפה למסרים שליליים שמקורם מן הסביבה. קארמה חיובית תקבלו מחשיפה למצבים מצחיקים, הומור, אהבה וממתן מחמאות. העניקו וקבלו מסרים חיוביים. שימו לב למה שאתם רואים ושומעים. 

קארמה של אבותינו משפיעה עלינו 

נֹצֵר חֶסֶד לָאֲלָפִים נֹשֵׂא עָוֹן וָפֶשַׁע וְחַטָּאָה וְנַקֵּה לֹא יְנַקֶּה פֹּקֵד עֲוֹן אָבוֹת עַל בָּנִים וְעַל בְּנֵי בָנִים עַל שִׁלֵּשִׁים וְעַל רִבֵּעִים (שמות ל"ד, 7). 

"בַּיָּמִים הָהֵם לֹא יֹאמְרוּ עוֹד אָבוֹת אָכְלוּ בֹסֶר וְשִׁנֵּי בָנִים תִּקְהֶינָה" (ירמיהו ל"א, 28). 

המשמעות העמוקה של משפטים אלו הוא שחיי האדם מושפעים לחיוב או לשלילה גם מקארמה של אבותיו. באותה מידה, הצאצאים של האדם סובלים מן הקארמה השלילית של האדם. 

אבותינו ומחלות של הילינג ריפוי נישמתי 

מידע שלילי מכל אחד ממחזורי חיינו הוא הסיבה השורשית למחלות. כמו כן יש לנו אין־ספור אבות מכל מחזורי חיינו. יש לנו עץ משפחתי לכל מחזור חיים. עצים משפחתיים אלה יכולים להיות שונים בגלל שבדרך כלל איננו מקבלים את אותם הורים בכל מחזור חיים. כל אחד מאבותינו, כמו כל נשמה, יכול ליצור מידע חיובי או שלילי. 

החוכמה הרוחנית היא שהמידע של אבותינו, חיובי או שלילי, משפיע על הנשמה האהובה שלנו. האור של הנשמה שלנו כולל לא רק את המידע החיובי שלנו, אלא גם תועלות מן האבות, מידע חיובי ואור. מחלות נישמתיות שלנו (חסימות) כוללות לא רק את המידע השלילי שלנו אלא גם של אבותינו, מידע שלילי וחסימות.   

מדוע זה כך? האם המידע השלילי שלנו מהווה מעמסה לנשמה שאנו נושאים? חשבו על מאפייני הגוף הפיזי שלנו: עיניים, שיער, צבע העור, גובה, סוג הגוף, מחלות גנטיות ועוד. אנו מקבלים בתורשה את המאפיינים הפיזיים מאבותינו, בעיקר כמובן מן ההורים באמצעות השושלת הפיזית והדי־אן־איי. מידע, מסר או קארמה הם מאפיינים של הנשמה. אנו מקבלים בתורשה את מאפייני הנשמה באמצעות השושלת הנישמתית והדי־אן־איי של כל מחזורי החיים. 

על כן, נרחיב את הידע:  

מחלה נישמתית היא מידע או מסר שלילי או קארמה מכל מחזורי החיים, כולל מידע, מסר או קארמה שליליים שקיבלנו מאבותינו מכל מחזורי חיינו.

קראו גם על: טיפול הילינג מרחוק

גלגולים ומחלות נשמה