ארבע העצמות של מאסטר שאה

מאת דניאל קרני כותב הספר "רפא את עצמך" יחד עם מאסטר שאה .

מדוע בחרתי במאסטר שאה כמורה הרוחני שלי, ומהן האסטרטגיות שלו בעבודתו

בחרתי במאסטר שאה כמורה רוחני, כשנמשכתי אליו בעקבות קריאה ועבודה באמצעות הספר "רפואת נשמה תודעה גוף", בעקבות צפייה בניסים של ריפוי, ובהמשך, הודות לארבע ההעצמות שהן הבסיס לעבודתו, לעבודה שלי ושל כלל התלמידים ברחבי העולם:

1. הייעוד של כל אדם הוא להעניק שירות ללא תנאי לזולת, לחברה, לקהילה, לאנושות, לאימא אדמה, לשמיים, לגרמי השמיים. מבחינתי המשמעות של שירות ללא תנאי כולל שני מרכיבים עיקריים: הראשונה היא הענקת שירות ללא ציפייה לקבל תמורה כלשהי (אפילו לא מילת תודה), והשנייה היא ללכת תמיד צעד נוסף, להעניק יותר ממה שמצפים.

יעוד האדם הוא לשרת. להעניק שירות ללא תנאי לזולת, לחברה ולאנושות.

2. עלינו ללמד את האנושות ריפוי עצמי (הספר הזה). אם כל בני האדם ידעו תדע לרפא את עצמם, אזי תהיינה פחות מחלות, התלות ברפואה תקטן, והאנושות תהיה בריאה יותר ומאושרת יותר.

3. מטרת הנשמה היא להיטהר דרך החיים בגוף הפיזי. החיים האלה בגוף הפיזי הם כלי של הנשמה לטהר את עצמה באמצעות הענקת שירות ללא תנאי. הנשמה מנסה לשדר זאת ללב ולמוח. על כן, אם כל בני האדם היו מכירים בקיומה של הנשמה ובמטרתה להיטהר, ייתכן שהאנושות הייתה פחות אלימה, עם אגו שלילי מצומצם, עם יותר מעשים טובים, סובלנות ואהבה.

4. הבורא, אלוהים, הוא הישות הגבוהה ביותר והטהורה ביותר. מטרת הנשמה היא להיטהר ולהגיע לטוהר האלוהי. אם כל בני האדם היו מכירים בזאת, אזי האנושות הייתה טובה יותר

כאן אני מצטט מתוך תרגום שערכתי לספרו של מאסטר שאה "ניסים בריפוי נִשמתי", ובו הוא כותב על שלושת ההעצמות (את ההעצמות 2, 3 הוא מאחד להעצמה השנייה):

שיתפתי את מטרת החיים שלי בסדרת הספרים "עוצמת הנשמה". אדגיש גם בהמשך את מטרת החיים שלי בסדרת "ניסים בריפוי נִשמתי".

מטרת החיים היא לשרת. הקדשתי את חיי למטרה זו. שירות היא שליחות חיי. לשרת פירושו לעשות אחרים למאושרים יותר ולבריאים יותר.

משימת החיים הכוללת שלי היא להתמיר (לשפר את המצב מהשורש, מהיסוד) את הנשמה, את הלב, את התודעה ואת הגוף של האנושות ושל כל הנשמות בשמיים, את אימא אדמה ואין-ספור פלנטות, כוכבים, גלקסיות ויקומים, ולהאיר אותם או להאיר אותם יותר, כדי ליצור משפחה יקומית של אהבה, שלום ואחווה.

המשפחה היקומית כוללת את כל האנושות, את אימא אדמה ואת כל הנשמות באימא אדמה, את השמיים ואת אין-ספור הפלנטות, הכוכבים, הגלקסיות והיקומים. המטרה הסופית של משפחה יקומית היא להשיג אחדות יקומית: חיבור כל הנשמות כאחד.

השליחות הכוללת שלי בנויה משלוש העצמות. העצמות אלה הן הסיבה לשליחות שלי ולמשימה שלי בחיים אלה על פני כדור הארץ.

ההעצמה הראשונה היא ללמד שירות יקומי, להעצים אנשים להיות משרתים יקומיים ללא תנאי. המסר של שירות יקומי הוא:

אני משרת את האנושות ואת כל הנשמות שבאימא אדמה, את השמיים 

ואת אין-ספור הפלנטות, הכוכבים, הגלקסיות והיקומים, ללא תנאי. 

אתם משרתים את כל הנשמות שבאימא אדמה, את השמיים ואת אין-ספור הפלנטות, הכוכבים, הגלקסיות והיקומים, ללא תנאי.

יחד אנו משרתים את האנושות ואת כל הנשמות שבאימא אדמה, את השמיים

ואת אין-ספור הפלנטות, הכוכבים, הגלקסיות והיקומים, ללא תנאי. 

ההעצמה השנייה שלי היא ללמד סודות הנשמה, חוכמה, ידע ושיטות מעשיות להעצמת אנשים ליצירת ניסים בריפוי נִשמתי כדי להתמיר את כל היבטי החיים. המסר הוא: 

יש לי הכוח ליצור ניסים בריפוי נִשמתי להתמרת כל חיי. 

יש לכם הכוח ליצור ניסים בריפוי נִשמתי להתמרת כל חייכם. 

יש לנו יחד הכוח ליצור ניסים בריפוי נִשמתי להתמרת כל חיי האנושות וכל הנשמות על אימא אדמה ועל אין-ספור פלנטות, כוכבים, גלקסיות ויקומים. 

להתמיר את כל החיים פירושו:

  • להאיץ אנרגיה, סבילות, חיוניות וחסינות
  • לרפא את הגוף הרוחני, התודעתי, הרגשי והפיזי 
  • למנוע את כל המחלות
  • להתמיר סוגים של מערכות יחסים
  • להתמיר מצב כלכלי ועסקים 
  • לחדש נשמה, לב, תודעה וגוף
  • להגביר את חוכמת הנשמה, הלב והתודעה
  • לפתוח ערוצים רוחניים
  •  להביא להצלחה בכל היבטי החיים
  •  ועוד

ההעצמה השלישית שלי היא ללמד על האלוהות – דאו ולהעצים אנשים להשגת דאו. להשיג דאו הוא להשיג הארה של נשמה, תודעה וגוף. 

דאו הוא הבורא. הבורא הוא בורא של שמיים, אימא אדמה ואין-ספור פלנטות, כוכבים, גלקסיות ויקומים. דאו הוא הדרך של כל החיים. דאו הוא העקרונות והחוקים היקומיים. 

הארת נשמה היא להעלות את מעמד הנשמה בשמיים לרמה של מלאך. הצעד הראשון במסע הרוחני הוא להשיג הארת הנשמה. 

לבן אנוש יש שתי מערכות חיים: החיים הפיזיים וחיי הנשמה. החיים הפיזיים מוגבלים. חיי הנשמה נצחיים. המטרה של החיים הפיזיים היא לשרת את חיי הנשמה. 

המטרה של חיי הנשמה היא להשיג הארת הנשמה. להשיג הארת הנשמה הוא להרים את מעמד הנשמה בשמיים כדי להיות בדרגה של מלאך. להיות מלאך פירושו להיות משרת טוב יותר.

הצעד השני במסע הרוחני הוא להשיג הארת התודעה. הארת התודעה היא העלאת המודעות למודעות של מלאך. השגת מודעות אלוהית היא מעבר לכל תפישה. 

הצעד השלישי במסע הרוחני הוא השגת הארת הגוף. הארת הגוף משמעותה התמרת הגוף הפיזי אל גוף האור הטהור ביותר. השגת גוף אור טהור ביותר פירושו להגיע לחיי נצח.

ראו גם: קורס הילינג | טיפול הילינג

ארבע העצמות של מאסטר שאה